3DS Bravely Default

Kód: NI3S070
€43 €35,83 bez DPH
Skladom (do 72h)
hra pre Nintendo 3DS

Detailné informácie

Podrobný popis

Kritikmi oceňovaná fantasy RPG od spoločnosti Quare Enix prináša na konzolu Nintendo 3DS™ prepracovaný strategický bojový systém v ambicióznom titule, ktorý sa môže pochváliť ťahovými bitkami a novým lákavým systémom odmeňovania za riziko, ktorý zaujme fanúšikov RPG. Putujte krajinou Luxendarc ako Tiz a ďalšie zaujímavé postavy na vizuálne podmanivej ceste za obnovením rovnováhy vo svete.

Luxendarc ožíva vďaka ručne maľovaným 3D pozadiam a svižnému soundtracku. Vstúpte do úplne nového sveta plného ťahových súbojov! Takticky načasujte svoje ťahy a otočte priebeh bitky vo svoj prospech vďaka novému systému "Brave and Default". Precvičte si strategické myslenie kombináciou viac ako 20 povolaní so stovkami rôznych schopností. Privolajte postavu iného hráča, aby sa pridala na vašu stranu, alebo si od nej požičajte ďalšie schopnosti. Verbujte obyvateľov mesta pomocou funkcie StreetPass™ a pomôžte obnoviť zničenú dedinu Tiz. Staňte sa členom komunity novým spôsobom v tejto singleplayerovej RPG hre!

Keď sa v krajine náhle objaví obrovská priepasť, Luxendarc sa ponorí do temnoty. Štyri elementárne kryštály, ktoré prinášajú svetu svetlo - oheň, vodu, zem a vzduch - pohltí neprekonateľná sila, ktorá vyvedie z rovnováhy samotnú prírodu. Sopky, ktoré boli predtým nečinné, začnú opäť vybuchovať. Oceány sa zakalia a stanú sa nebezpečnými.

Agnès Oblige, patrónka Kryštálu vetra, je ušetrená smrti, keď oltárnici z jej chrámu obetujú svoje životy, aby ju ochránili pred hrôzou, ktorá sa zosunie na Kryštál vetra. Agnès sa potom vydáva na púť, ktorú vedie kryštálová víla Airy, aby prebudila kryštály a vrátila svetlo do Luxendarcu.

Uprostred tejto katastrofy vzniknutá priepasť úplne pohltí dedinu Norende. Jediný, kto prežil, je Tiz Arrior. Odhodlaný obnoviť svoj domov a napraviť škody, ktoré v Luxendarcu spôsobila temnota, sa Tiz pridá k Agnès a obaja pokračujú v spoločnej ceste.

V hre Bravely Default budete cestovať krajinou Luxendarc, aby ste prebudili spiace kryštály v jedinečnom, netradičnom RPG len na rodinných systémoch Nintendo 3DS. Stretnite tajomných spojencov a desivých nepriateľov zo všetkých kútov sveta a pokorte svojich protivníkov v okamžite prístupných ťahových bitkách. Nové systémy "Brave and Default" a "Bravely Second" sprístupňujú hráčom ešte viac stratégií a umožňujú im narušiť priebeh tradičných ťahových bitiek tým, že v jednom ťahu zaútočia viackrát - alebo dokonca zastavia čas.

Takisto si môžete vyskúšať jedinečný vedľajší príbeh v deme Bravely Default, ktoré je teraz k dispozícii na e-shope Nintendo. Zbierajte predmety, ktoré si môžete vziať so sebou do hlavnej dejovej línie, a vyskúšajte špeciálny obsah, ktorý je k dispozícii po stiahnutí a vytlačení Bravely Default AR kariet.

 

Kľúčové funkcie:

Jedinečný, netradičný ťahový boj

Vyvinuté postavy, ktoré si zamilujete, v špičkovej RPG hre

Takticky načasujte svoje pohyby pomocou nového "Brave and Default"

Povolajte postavy svojich priateľov na svoju stranu alebo si požičajte ich schopnosti

Vytvárajte flexibilné stratégie kombinovaním viac ako dvadsiatich povolaní so stovkami schopností

Získajte body StreetPass™ a použite ich v hre na odomknutie mocných zbraní a ďalších predmetov

Impresívna hudba a nádherné, ručne maľované akvarelové pozadia s 3D prvkami

Dodatočné parametre

Kategória: 3DS
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 12
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: RPG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: