3DS Kirby Triple Deluxe Select

Kód: NI3S42501
€17,78 €14,82 bez DPH
Skladom (do 72h)
hra pre Nintendo 3DS

Detailné informácie

Podrobný popis

Kirby je späť v hre Kirby: Triple Deluxe pre rodinu konzol Nintendo 3DS! Objavujte nové prostredia, riešte hádanky a vyhýbajte sa nepriateľom. Ale dávajte si pozor, pretože priatelia číhajú za každým rohom!

Kirby má však úžasné schopnosti: svojím ohromujúcim dychom prehltne takmer všetko, čo mu stojí v ceste. Kirby tiež môže používať schopnosť s názvom Kopírovanie. Môže kopírovať predmety a schopnosti nepriateľov a použiť ich proti nim. Celkovo na vás v hre čaká 25 rôznych schopností.

V hre môžete tiež prehltnúť magické ovocie, ktoré odhalí Kirbyho skutočný potenciál. Táto schopnosť s názvom Hypernova vám umožní prehĺtať oveľa väčšie predmety a odstraňovať tak väčšie prekážky, ktoré vám stoja v ceste!

Takisto sa môžete tešiť na dva nové režimy! Režim Kirby Fighters vám umožní bojovať až proti štyrom hráčom. 2D beat 'em up vám umožní otestovať, ktorá schopnosť oštepu je v boji najlepšia. K dispozícii je aj Dedede's Drum Dash, ktorý vám umožní skákať do rytmu Kirbyho hudby a zároveň zbierať mince. To všetko v hre Kirby: Triple Deluxe, ktorá prichádza na Nintendo 3DS!

Bojuj s nepriateľmi v novom prostredí, ktoré ti umožní skákať do pozadia a popredia hry.

Využívaj vlastnosti nepriateľov pomocou schopnosti kopírovania.

Schopnosťou Hypernova môžeš prehĺtať väčšie objekty.

Vychutnajte si dva nové režimy: Kirby Fighters a Dedede's Drum Dash

Dodatočné parametre

Kategória: 3DS
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 7
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Plošinovka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: