Vážení zákazníci, v dňoch 6.8.2022 - 14.8.2022 môže z dôvodu čerpania dovoleniek dochádzať ku predĺženiu dodania tovaru. Rovnako objednávky na elektronické licencie budú vybavované iba v pracovné dni v čase od 9:00 do 17:00. Za prípadné zdržanie sa ospravedlňujeme. Pekný deň praje tím Jama Levova

PS4 Biomutant

Kód: 92171360
€25,93 €21,61 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra na konzolu – krabicová verzia, žáner: akčný a RPG - postapokalyptickej Kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojového umenia, kde môžete kombinovať kontaktný boj, streľbu a mutanské schopnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIOMUTANT je postapokalyptická Kung-Fu RPG bájka v otvorenom svete s jedinečným súbojovým systémom, ktorý vám umožňuje kombinovať kontaktné boj, streľbu a akčné schopnosti mutantov. ROZVÍJAJTE hrateľnosť: Budete môcť prekódovať svoju genetickú štruktúru a zmeniť to, ako vyzeráte a ako hráte. NOVÁ ÚROVEŇ VÝROBY: Kombinujte súčiastky a vytvorte si jedinečné jedno alebo obojručné sečné, tupé aj bodné zbrane.

VYBAVTE SA NA DOBRODRUŽSTVA: Vo výbave svojej postavy máte úplnú voľnosť. Nielen keď príde na výber zbraní, ktoré ste si vyrobili, ale aj v tom, aký druh vybavenia máte na sebe.

V OTVORENOM SVETE: Vytvorte si vlastné dobrodružstvo, zatiaľ čo budete skúmať otvorený svet a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom, či už pešo, v machu, na vodnom skútri, v balóne alebo inak.

UNIKÁTNY PRÍBEH s neobvyklými KONCOM: Zemi sužuje mor a z koreňov Stromu života presakuje smrť. Kmene sú rozdelené a potrebujú niekoho dosť silného na to, aby ich zjednotil, alebo ich všetky zlikvidoval.

Biomutant
Objavte zaujímavé lokácie a postavy
Biomutant
Vylepšujte svoju postavu o nové vlastnosti a bojové schopnosti.
Biomutant

Bohatý arzenál

Postavte sa proti súperom a prispôsobte svoj arzenál craftováním zbraní.
Biomutant

Prežite v živom svete

Vaše činy hrajú veľkú úlohu v odvíjaní príbehu, v ktorom sa Nový svet blíži ku svojmu koncu. Akási nákaza ničí krajinu a z koreňov Stromov života vyviera smrť. Kmene sú rozdelené a potrebujú niekoho, kto je dostatočne silný, aby ich zjednotil, alebo všetky zničil. Hoci vás svetom sprevádza Rozprávač, ktorý popisuje každý krok na vašej výprave, o tom, ako váš príbeh o prežitie skončí, rozhodujú len vaše vlastné činy a voľby.
Biomutant

Rozmanitá hrateľnosť

Budete môcť prekódovať svoju genetickú štruktúru a zmeniť to, ako vyzeráte aj ako hráte, čo samozrejme bude mať vplyv na vaše vlastnosti.
Keď budete vystavení bio-kontaminácii vo svete, povedie to navyše k fyzickým mutáciám, ako sú napríklad veľké pazúry či ostnaté chvosty.
Rádioaktivita nachádzajúca sa v bunkroch zo starého sveta ovplyvní vašu myseľ a odomkne psie-mutácie vrátane telekinézy, levitácie a ďalších.
Biomutant

Prežite v živom svete

Vytvoríte si svoje vlastné dobrodružstvo, zatiaľ čo budete skúmať otvorený svet a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom, a to pešo, v machu, s jetpackom, vo vzdušnom balóne a podobne. Vydajte sa do umierajúcej divočiny, do sietí tunelov a bunkrov v podzemí, do hôr alebo na súostrovie. V tomto živom a farebnom svete môžete urobiť veľa objavov, odhaliť tajomstvo, postaviť sa príšerám a zoznámiť sa s všelijakými postavami.Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 12
Typ distribúcie: krabicová
Herný žáner: RPG
Herné prevedenie: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie