PS4 Biomutant

Kód: 92171360
€14,08 €11,73 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra na konzolu – krabicová verzia, žáner: akčný a RPG - postapokalyptickej Kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojového umenia, kde môžete kombinovať kontaktný boj, streľbu a mutanské schopnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIOMUTANT je postapokalyptická Kung-Fu RPG bájka v otvorenom svete s jedinečným súbojovým systémom, ktorý vám umožňuje kombinovať kontaktné boj, streľbu a akčné schopnosti mutantov. ROZVÍJAJTE hrateľnosť: Budete môcť prekódovať svoju genetickú štruktúru a zmeniť to, ako vyzeráte a ako hráte. NOVÁ ÚROVEŇ VÝROBY: Kombinujte súčiastky a vytvorte si jedinečné jedno alebo obojručné sečné, tupé aj bodné zbrane.

VYBAVTE SA NA DOBRODRUŽSTVA: Vo výbave svojej postavy máte úplnú voľnosť. Nielen keď príde na výber zbraní, ktoré ste si vyrobili, ale aj v tom, aký druh vybavenia máte na sebe.

V OTVORENOM SVETE: Vytvorte si vlastné dobrodružstvo, zatiaľ čo budete skúmať otvorený svet a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom, či už pešo, v machu, na vodnom skútri, v balóne alebo inak.

UNIKÁTNY PRÍBEH s neobvyklými KONCOM: Zemi sužuje mor a z koreňov Stromu života presakuje smrť. Kmene sú rozdelené a potrebujú niekoho dosť silného na to, aby ich zjednotil, alebo ich všetky zlikvidoval.

Biomutant
Objavte zaujímavé lokácie a postavy
Biomutant
Vylepšujte svoju postavu o nové vlastnosti a bojové schopnosti.
Biomutant

Bohatý arzenál

Postavte sa proti súperom a prispôsobte svoj arzenál craftováním zbraní.
Biomutant

Prežite v živom svete

Vaše činy hrajú veľkú úlohu v odvíjaní príbehu, v ktorom sa Nový svet blíži ku svojmu koncu. Akási nákaza ničí krajinu a z koreňov Stromov života vyviera smrť. Kmene sú rozdelené a potrebujú niekoho, kto je dostatočne silný, aby ich zjednotil, alebo všetky zničil. Hoci vás svetom sprevádza Rozprávač, ktorý popisuje každý krok na vašej výprave, o tom, ako váš príbeh o prežitie skončí, rozhodujú len vaše vlastné činy a voľby.
Biomutant

Rozmanitá hrateľnosť

Budete môcť prekódovať svoju genetickú štruktúru a zmeniť to, ako vyzeráte aj ako hráte, čo samozrejme bude mať vplyv na vaše vlastnosti.
Keď budete vystavení bio-kontaminácii vo svete, povedie to navyše k fyzickým mutáciám, ako sú napríklad veľké pazúry či ostnaté chvosty.
Rádioaktivita nachádzajúca sa v bunkroch zo starého sveta ovplyvní vašu myseľ a odomkne psie-mutácie vrátane telekinézy, levitácie a ďalších.
Biomutant

Prežite v živom svete

Vytvoríte si svoje vlastné dobrodružstvo, zatiaľ čo budete skúmať otvorený svet a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom, a to pešo, v machu, s jetpackom, vo vzdušnom balóne a podobne. Vydajte sa do umierajúcej divočiny, do sietí tunelov a bunkrov v podzemí, do hôr alebo na súostrovie. V tomto živom a farebnom svete môžete urobiť veľa objavov, odhaliť tajomstvo, postaviť sa príšerám a zoznámiť sa s všelijakými postavami.Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 12
Typ distribúcie: krabicová
Herný žáner: RPG
Herné prevedenie: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: