PS4 STAR WARS JEDI FALLEN ORDER

Kód: 5030937122440
€18,41 €15,34 bez DPH
Skladom (do 72h)
Akčná hra pre PS4

Detailné informácie

Podrobný popis

Studio Respawn Entertainment prichádza s novou hrou zo sveta Star Wars s názvom Star Wars Jedi: Fallen Order. Pôjde o čisto singleplayerovú hru, ktorá sa bude odohrávať po udalostiach filmu Epizóda III: Pomsta Sithov.

Galaktické dobrodružstvo pokračuje v hre Star Wars Jedi: Fallen Order, novej akčnej adventúre z pohľadu tretej osoby od spoločnosti Respawn Entertainment. V tejto príbehovo zameranej hre sa ocitnete v úlohe padawana Rádu Jedi, ktorý len o vlások unikne čistke Rádu 66. Hra nadväzuje na udalosti z filmu Epizóda 3: Pomsta Sithov.

V priebehu hry budete nielen hrať s mečom a používať Silu, ale aj strategicky rozmýšľať a využívať svoj výcvik na prekonanie všetkých nástrah a záhad, ktoré vám prídu do cesty.

Fanúšikovia ságy Hviezdnych vojen spoznajú ikonické lokácie, zbrane, vybavenie a nepriateľov. V rámci autentického príbehu Star Wars sa fanúšikovia ponoria do galaxie ovládanej Impériom, kde musia bojovať o prežitie, objavovať tajomstvá dávno zaniknutej civilizácie a pokúsiť sa získať späť zvyšky rádu Jedi.

Kľúčové prvky:

Atmosférický boj - Star Wars Jedi: Fallen Order prináša najprepracovanejší bojový systém vôbec - budete môcť útočiť, kryť sa, uhýbať a používať Silu na drvivé kombá. Intuitívne a príjemné používanie systému si vyžaduje trochu tréningu, aby ste pochopili drobné detaily, ktoré z vás urobia majstra Jediho.

Príbeh nového rytiera Jedi začína - Ako bývalý učeň na úteku pred Impériom sa pokúsite dokončiť svoj výcvik skôr, než bude odhalený plán na obnovenie Rádu Jedi. S pomocou bývalého rytiera Jedi, znepriateleného pilota a odvážneho droida musíte v tomto príbehovom zážitku uniknúť machináciám Impéria. Objavte rôzne výzvy zamerané na boj, prieskum lokality a riešenie hádaniek.

Galaxia čaká - Starobylé lesy, pusté džungle a jedinečné biómy - to všetko môžete preskúmať s úplnou slobodou rozhodovania, kam sa vydáte ďalej. Odomknite si nové schopnosti, sily a možnosti pri zdolávaní terénu a bojiska. Budete však musieť postupovať rýchlo, pretože na každom kroku vás bude prenasledovať Impérium, ktoré sa snaží vyhladiť všetky zvyšky rádu Jedi.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 16
Platforma: Playstation 4
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: