PS5 Battlefield 2042

Kód: 5030940124882

Podrobný popis

Opis produktu

Battlefield™ 2042 je FPS strieľačka, ktorá prináša späť ikonické totálne vojnové nasadenie známe z hernej série.

V blízkej budúcnosti, vo svete premenenom nepokojmi, sa musíte prispôsobiť a vyrovnať sa s dynamicky sa meniacim bojiskom. Pomôže vám váš tím a pokročilý arzenál. S podporou až 128 hráčov* prináša hra Battlefield™ 2042 nevídané bojové polia. Hráči si budú môcť vychutnať vylepšené verzie režimov Conquest a Breakthrough, Battlefield Portal, novú komunitnú platformu, kde môžu hráči vytvárať, zdieľať a objavovať nečakané bitky z bohatej minulosti, prítomnosti a budúcnosti Battlefieldu, a úplne nový Battlefield Hazard Zone: napínavý režim prežitia zameraný na tímové prežitie, kde záleží na každej guľke, každej potýčke a každom rozhodnutí.

BATTLEFIELD 2042 - SEZÓNA 4: VYTVORENÁ HODINA

Na váhanie nie je čas. Boj založený na triede je späť. Zavolajte družinu a ovládnite skalnaté juhoafrické bojisko, ktoré je ideálne na strety v stiesnených priestoroch. Vrhnite sa do boja ako prieskumná špecialistka Camila Blasco a rozdrvte nepriateľské plány pomocou zariadenia X6-Infiltration, ktoré znemožňuje označiť vašu jednotku, a preto ju nemožno zastaviť. Infiltruj nepriateľské pevnosti a rozpútaj chaos s CAV-Brawler a zbieraj zásahy na blízko s kompaktnou brokovnicou Super 500. Útočná puška RM68 má jedinečný tlmič a pred jej zrakom nie je nikto v bezpečí. Ak máte radi väčšie stroje, zaobstarajte si výkonný guľomet RPT-31. Keď nastane jedenásta hodina, prežijú len tí najodolnejší. Vstúp do akcie ako elitná jednotka - buď o triedu vyššie.

CHARAKTERISTIKA

Nová mapa: Flashpoint

Bojujte v Južnej Afrike na mape, ktorá sľubuje boj v interiéri. Skalnatá krajina v okolí Flashpointu poskytuje priestor pre bojovú techniku, ale zároveň ponúka dokonalú príležitosť ukryť sa a likvidovať nepriateľov zblízka. Vo vnútorných priestoroch vrátane podzemných tunelov sa ocitnete v šialených stretnutiach na blízko.

Nový špecialista: Camila Blasco

Chystáš sa nenápadne infiltrovať za nepriateľské línie? Camila Blasco je expertka na prepady, ktorá vďaka svojmu prieskumnému výcviku a taktickému vybaveniu postupuje krajinou nepozorovane technológiou detekcie pohybu. Jej zariadenie X6-Infiltration zabraňuje tomu, aby vás zamerali nepriateľské zameriavače, ruší technológie používané na označenie nepriateľa, aby bolo jej družstvo vždy v bezpečí. Lokalizujte a odhaľte nepriateľské technológie a zapojte sa do rýchlej a účinnej eliminácie.

Nová zbraň: záložná zbraň, brokovnica Super 500

Brokovnica určená na blízku vzdialenosť je synonymom vysokého rizika a ešte vyššej odmeny. Ideálne sa hodí na pozíciu záložnej zbrane. Dominujte na bojisku s kompaktnou pumpovacou brokovnicou, ktorá bola pôvodne cenená pre svoje prenikavé vlastnosti, ale neskôr bola upravená na extrémny boj na blízko.

Nová zbraň: útočná puška RM68

Ideálna zbraň na boj v stiesnených priestoroch na mape Flashpoint. RM68 je útočná puška novej generácie s výrazným a tlmiacim dizajnom. Zabudovaný tlmič ponúka protiváhu pre lepšiu stabilitu a kontrolu spätného rázu. Vďaka všestrannej funkcii zabudovaného zameriavača a jedinečného tlmiča sa môžete prispôsobiť každej situácii.

Nová zbraň: samopal AC9

Ľahký samopal na rýchlu streľbu z boku. Vylepšená ergonómia dáva tejto obojručnej zbrani lepšiu manévrovateľnosť napriek neočakávanej kadencii.

Nová zbraň: ľahký guľomet RPT-31

RPT-31 je nový prototyp ľahkého guľometu - a je to zviera. Rýchlosť streľby je nízka, ale munícia má poriadnu silu a rýchlosť projektilu je závratná. RPT-31 využíva nové príslušenstvo v podobe "otočného zameriavača" a táto otvorená zbraň dokonale spĺňa požiadavky na guľomet stredného kalibru.

Nové vozidlo: CAV-Brawler

Pohybujte sa v stiesnených priestoroch s bojovým vozidlom CAV-Brawler, ktoré poskytuje ochranu celej posádke. Použite toto manévrovacie vozidlo ako zhromaždisko a dajte spojencom možnosť zapojiť sa do akcie priamo vedľa neho - dokonca aj vo variante s plnou posádkou. Začína vám byť horúco? Použite aktívnu detekciu hrozieb a systém, ktorý hádže granáty do všetkých strán.

Nové vybavenie: granátomet SPH

Granátomet SPH vystreľuje prísavné výbušniny, ktoré sa dokážu pripevniť na hráčov, vozidlá a objekty. Projektily ničia materiálne aj živé sily.

Nový Battle Pass

Zahrajte si 100 úrovní v rámci Season 4 Battle Pass a odomknite si bezplatný prémiový obsah vrátane nového špecialistu, špeciálneho vybavenia, zbraní, techniky, kozmetických predmetov, 1 300 BFC a časovo obmedzeného bonusu za skúsenosti. Všetky položky, ktoré ovplyvňujú hranie Battlefield 2042, sú bezplatné a dostupné pre všetkých hráčov*.

Výhody

Vydajte sa do boja - zaobstarajte si Battlefield™ 2042 ešte dnes

[Majitelia edície Standard Edition] Prejdite na edíciu Ultimate Edition a získajte prístup k štyrom novým špecialistom, Battle Pass Premium, balíkom Epic Skin Pack a ďalším možnostiam v rámci predplatného Year 1 Pass + Ultimate Pack.

Dožeňte konkurenciu ešte predtým, než sa vrhnete do boja. Ak ste zmeškali Battle Passy pre sezóny 1-3, zaobstarajte si Year 1 Pass + Ultimate Pack a získate 1000 BFC za každú zmeškanú sezónu a špecialistov z týchto sezón, Lis a Crawford.

Povýšte svoj tím na vyššiu úroveň. Upgradujte na Battle Pass Premium a okamžite odomknite prvých 20 úrovní obsahu 4. sezóny.

Informácie sú polovica úspechu. Všetky informácie o hre Battlefield™ 2042 - Season 4: Eleventh Hour nájdete na adrese https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/season-4.

PRAVÝ TEXT

©2023 Electronic Arts Inc EA, logo EA, logo DICE, Ripple Effect Studios a Battlefield sú ochranné známky spoločnosti Electronic Arts Inc

Informácie sa môžu zmeniť, pretože počúvame vaše podnety a naďalej vyvíjame a obohacujeme našu službu Live a jej obsah. Vždy sa snažíme, aby naša komunita bola čo najlepšie informovaná.

ŽIADNY VÝROBCA ZBRANÍ, VOJENSKÝCH VOZIDIEL ALEBO VYBAVENIA NIE JE S TOUTO HROU SPOJENÝ, ANI NEPODPORUJE A NESPONZORUJE JEJ VZNIK.

*Vydanie bezplatného obsahu Battle Pass vyžaduje postup v hre.

*Vydanie prémiového obsahu Battle Pass vyžaduje Year 1 Pass (dostupný pre majiteľov Gold/Ultimate Edition) alebo Season 4 Battle Pass (predáva sa samostatne) a postup v hre.

Predobjednávkový bonus

Návrat Íra - Legendárna postava hry Battlefield Kimble "The Irishman" Graves, predstavená v hre Battlefield 4, sa vracia ako nezávislý špecialista v hre Battlefield 2042. Hráči, ktorí si hru predobjednajú, si môžu odomknúť exkluzívny írsky skin, ktorý bude k dispozícii po vydaní Battlefield 2042.

Základné charakteristiky

Svet premenený nepokojmi

V roku 2042 sa extrémne klimatické udalosti

a konflikty o zdroje úplne zmenili globálnu rovnováhu síl. Spojené štáty a Rusko stoja na pokraji vojny, zatiaľ čo vojnoví veteráni rôzneho pôvodu vytvárajú nezávislé skupiny známe ako Task Forces. Bojujte

o budúcnosť na tomto bezprecedentnom vojnovom divadle.

128 hráčov súčasne

Vôbec po prvýkrát v histórii série Battlefield sa do totálnej vojny môže zapojiť 128 hráčov naraz*. Tento kolosálny počet hráčov prináša úplne nové herné možnosti a veľkolepé "Battlefield" momenty. Viac ako kedykoľvek predtým môžete zažiť intenzitu masívnych bitiek, v ktorých sa môže stať čokoľvek.

* Podporované len na konzolách Xbox Series X|S a PlayStation®5 a PC. Xbox One a PlayStation®4 budú mať limit 64 hráčov.

Expanzívne a dynamické prostredia

Intenzívne zaži veľkolepú vojnu

v masívnom meradle na siedmich obrovských mapách, ktoré odrážajú novú filozofiu dizajnu. Každé bojisko má niekoľko rôznych bojových zón zasadených do jedného herného priestoru,

a tento dodatočný priestor so sebou prináša väčšiu rozmanitosť a výraznejšie zapojenie bojovej techniky do hry - tanky majú viac priestoru

na prelet, stíhačky majú viac vzdušného priestoru

na manévrovanie. Na týchto mapách nájdete neustále sa meniace bojové podmienky a výzvy. Prispôsobujte sa za pochodu dynamickým udalostiam a katastrofám, ako sú piesočné búrky v katarskej púšti, odpálenie rakiet

z vesmírneho strediska vo Francúzskej Guyane alebo tornáda ohrozujúce betónové džungle Južnej Kórey.

Výborný arzenál

Pustite uzdu svojej bojovej kreativite so širokou škálou najmodernejších zbraní, vozidiel, lietadiel, vrtuľníkov a nového vybavenia inšpirovaného blízkou budúcnosťou roku 2042. Privolajte Rangera, robotického psa navrhnutého na

do boja, použi injekčnú pištoľ na oživenie členov tímu na diaľku, dostaň sa na nové miesta pomocou šplhacích hákov, obleč si okrídlený oblek, použi prieskumný dron a mnoho ďalšieho.

Špecialisti

V novom systéme špecialistov si vyber svoju úlohu na bojisku a vytvor vlastné tímy. Podobne ako štyri triedy v hre Battlefield majú špecialisti jednu jedinečnú špecializáciu

a vlastnosť, ale zvyšok si môžete úplne prispôsobiť. Výberom a vybavením špecialistu sa budete dopĺňať s ostatnými členmi družstva

a získate schopnosti, ktoré vám pomôžu obstáť v akejkoľvek bojovej situácii.

Battlefield™ Hazard Zone

Battlefield Hazard Zone, napínavá tímová hra o prežitie, kombinuje neuveriteľnú akciu s dokonalým zážitkom z otvoreného "bojiska". Pri hre v štvorčlennom tíme musíte nájsť a získať kritické dátové disky roztrúsené po celom bojisku a zároveň súperiť so súperiacimi tímami s rovnakým cieľom a miestnymi milíciami. V tejto napínavej a jedinečnej akcii uspejete, ak zozbierate dátové disky a zabezpečíte včasnú evakuáciu pred úderom búrky. Každý náboj, každý stret a každé rozhodnutie sa počíta.

Nové ročné obdobia, nový obsah

Vy a komunita budete postupovať v systéme sezón hry Battlefield™ 2042, ktorý bude do hry neustále prinášať nový, svieži obsah. Sezóny prinesú nové témy a s nimi aj nový obsah, ako sú špeciálni vojaci, lokality, zbrane a vozidlá. Tí, ktorí sa chcú v hre Battlefield™ 2042 posunúť ďalej, si môžu zakúpiť Year 1 Pass a zabezpečiť si 4 nových špecialistov, 4 Battle Passy a 3 veľkolepé sady skinov

.

("Blistered Earth ", "Tempest" a "Cold Blood").

Portál Battlefield

Objavte neočakávané bitky a vstúpte do bohatého sveta série Battlefield na komunitnej platforme, ktorá vám umožní zmeniť pravidlá vojny. V tomto kreatívnom otvorenom režime máte nekonečné možnosti prispôsobenia zbraní, vybavenia, pravidiel a ďalších vecí. Pripomeňte si silu klasických herných momentov

s obsahom z hier Battlefield™ 1942, Battlefield™ 3 a Battlefield™: Bad Company 2 alebo využite moderný obsah zo sveta Battlefield™ 2042 a objavujte, vytvárajte a zdieľajte nové a svieže zážitky.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 16
Platforma: Playstation 5
Typ distribúcie: krabicová
Žáner: FPS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: