XONE Assassin's Creed Odyssey

Kód: USX300303
€33,91 €28,26 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Xbox One - pokračovanie série Assassin's Creed, tento raz z antického Grécka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Píš svoju vlastnú legendárnu Odyseu a zaži epické dobrodružstvá vo svete, kde záleží na každej voľbe. Odsúdený na smrť vlastnou rodinou sa vydáš na úžasnú cestu, aby si sa zo žoldnierskeho vydedenca stal legendárnym gréckym hrdinom a odhalil tajomstvá svojej minulosti. Nájdite si vlastnú cestu vo svete zmietanom vojnou, ktorý vytvorili ľudia aj bohovia a kde sa hory stretávajú s morom. Stretnite sa s najznámejšími postavami starovekého Grécka a komunikujte s nimi počas kľúčových historických momentov, ktoré formovali západnú civilizáciu.

Assassin's Creed® Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré v sérii Assassin's Creed ešte neboli, si vyberiete, akým hrdinom sa chcete stať, a vaše rozhodnutia budú formovať svet okolo vás. Vďaka vzťahom, ktoré si vybudujete s pestrými postavami, a rozhodnutiam, ktoré urobíte na svojej ceste Odyssey, máte svoj osud plne pod kontrolou. Prispôsobte si svoje vybavenie a osvojte si nové špeciálne schopnosti, čím prispôsobíte svojho hrdinu svojmu hernému štýlu. Bojujte naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na súši i na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

Vlastnosti hry:

STAŇ SA LEGENDÁRNYM GRÉCKYM HRDINOM - Prvýkrát v sérii Assassin's Creed si môžeš vybrať medzi dvoma hrdinami, Alexiom alebo Kassandrou, pre svoju epickú výpravu. Prispôsobte si svoje vybavenie, vylepšujte svoje schopnosti a svoju loď na ceste za legendárnym gréckym hrdinom.

VSTUPTE DO STARÉHO GRÉCKA - Od výšin zasnežených vrcholkov hôr až po hlbiny Egejského mora preskúmajte krajinu plnú neskrotných prostredí a miest na vrchole zlatého veku Grécka. Nečakané stretnutia oživia váš príbeh - stretnete pestré postavy, budete bojovať s nemilosrdnými žoldniermi a mnoho ďalšieho.

Vyber si vlastnú cestu - Tvoje rozhodnutia budú formovať svet okolo teba vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s viacerými možnosťami a viacerým možným koncom. Zažite živý, dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.

BOJUJTE V EPICKÝCH BITKÁCH - Predveďte svoje neuveriteľné bojové schopnosti a zvráťte výsledok bitiek Peloponézskej vojny. Vrhni sa do epických stretov medzi Spartou a Aténami v režime rozsiahlej bitky 150 proti 150 vojakom.

PREHLIADNITE EGYSKÉ MORIE - Nájdite neprebádané miesta, objavte skryté poklady alebo si prerazte cestu cez celé flotily v námorných bitkách. Prispôsobte si vzhľad svojej lode, vylepšujte jej zbrane a najímajte členov posádky s jedinečnými bonusmi, aby ste námorné boje prispôsobili svojmu štýlu.

ZEMĚ MÝTOV A LEGEND - Objavte svet plný mýtov a legiend. Od starovekých rituálov až po slávne sochy, stretni sa tvárou v tvár s legendárnymi gréckymi postavami a objav skutočnú povahu mytologických bytostí, ako sú Medúza a Minotaurus.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 18
Platforma: Xbox ONE
Lokalizácia: České titulky
Žáner: Akční adventura

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: