XSX F1 2023

Kód: 5030947125165
€27,89 €23,24 bez DPH
Skladom (do 72h)
Závodná hra pre Xbox One a Series X|S

Detailné informácie

Podrobný popis

Opis produktu

Brzdite ako posledný v EA SPORTS™ F1® 23, oficiálnej videohre FIA Formula One World Championship™ 2023. Nová kapitola príbehového režimu "Brzdný bod" prináša napínavé dramatické momenty a vášnivé súperenie.Závoď kolo za kolom na nových okruhoch v Las Vegas a Katare a získavaj odmeny a vylepšenia v režime F1® World. Nové červené vlajky dodávajú autenticitu a funkcia 35 % vzdialenosti pretekov zaručuje viac akcie a vzrušenia. Vychutnajte si aktualizované vozidlá pre rok 2023 a oficiálny zoznam F1® s 20 obľúbenými jazdcami a 10 tímami. Vytvorte si svoju vysnívanú stajňu a pretekajte s ňou k víťazstvu v režime kariéry My Team, súťažte v režime rozdelenej obrazovky alebo v rozšírenom režime pre viacerých hráčov na rôznych platformách alebo vyskúšajte nové ligy Racenet s ešte viac sociálnymi funkciami.

Príbehový režim Braking Point sa vracia s úplne novou napínavou kapitolou, ktorá v F1® 23 ponúkne nové súperenie a ešte dramatickejšie momenty. Závodný tím Konnersport Butler F1

Bod zlomu 2:

Príbeh sa sústreďuje na pretekársky tím Konnersport Butler F1® - novú fiktívnu stajňu na štartovom rošte - a pokrýva sezóny 2022 a 2023 F1®. Vychádzajúca hviezda Aiden Jackson je v konflikte so svojím drzým a arogantným tímovým kolegom Devonom Butlerom. Keď je budúcnosť jedného z nich ohrozená osobným problémom, zasiahne Devonova sestra a nedávna šampiónka F2® Callie Mayerová. Na oživenie Callieinho príbehu si rozprávačský tím prizval britského automobilového pretekára Jamieho Chadwicka a reportérku F1® Natalie Pinkhamovú zo SkySports. Šéf tímu Casper Akkerman sa musí vysporiadať s tímovou a rodinnou dynamikou a manipuláciami Devonovho a Callieho otca (a kľúčového sponzora tímu, Davidoff Butler). Príbeh sa z pohľadu rôznych postáv odvíja prostredníctvom samotných hereckých a filmových scén a jeho priebeh ovplyvňujú vaše rozhodnutia.

F1® World:

Úplne nový Svet F1® je vaším novým centrom, kde nájdete množstvo denného, týždenného a neustále sa meniaceho sezónneho obsahu a udalostí. Môžete sa tešiť na úplne nový systém postupu na technickej úrovni, ktorý zaručuje individuálnu cestu svetom Formuly 1®.

Nové udalosti

Plňte nové výzvy a pretekajte v rôznych samostatných sériách pre jedného hráča, ktoré vám ponúknu rôzne režimy, trate a zážitky v F1® 23. Ovládajte rôzne trate, zlepšujte svoje vodičské zručnosti, objavujte obsah F2®, zúčastnite sa pozývacích pretekov superaut a mnoho ďalšieho. Herné podujatia pre jedného a viacerých hráčov zahŕňajú celý rad denných, týždenných a sezónnych podujatí pre fanúšikov, ktorí majú radi sólo aj skupinové hranie. Každý deň v týždni si tu každý nájde niečo pre seba, od multiplayerovej Grand Prix až po oslavy týždňa pretekov a výzvy proti času.

Technická úroveň

Vylepšujte svoje vozidlo v hre F1® World počas celej sezóny vďaka novému systému postupu Tech Level. Plnením výziev, pretekaním online a účasťou na herných podujatiach počas celej sezóny získavajte vylepšenia, ktoré zvyšujú vašu Technickú úroveň, ktorá predstavuje výkon vášho vozidla v F1® World. So zvyšovaním Tech Level sa zvyšuje výkon vášho vozidla, čo vám dáva možnosť zúčastňovať sa náročnejších podujatí. Môžete sa zúčastniť aj podujatí, ktoré presahujú vašu technickú úroveň, ale v takom prípade očakávajte ešte náročnejšiu výzvu. Lepší hráči budú môcť prekonať technickú úroveň svojho vozidla, ale len do určitej miery.

Vylepšenia

Získajte vylepšenia a strávte čas v garáži, aby ste upravili a vylepšili svoje auto na rýchlosť a výkon v hre F1® World. Vylepšenia v hre F1® World sú rozdelené do dvoch kategórií - súčiastky vozidla a vylepšenia členov tímu. Diely zvyšujú výkon vášho vozidla v pretekoch. Vylepšenia členov tímu môžete posilniť prostredníctvom systému zmlúv a získať tak ďalšie predmety, ktoré môžete použiť na ďalšie zvýšenie svojho výkonu.

Výroba

Nový výrobný systém v hre F1® World vám umožňuje využívať zdroje na modrotlače na výrobu rôznych vylepšení a vytvárať zmluvy na používanie herných úprav, nových nálepiek, ktoré môžete zbierať a pridávať do svojho inventára, a mnohých ďalších vecí.systém licencií

Nový licenčný systém podporuje férové pretekanie v celom svete F1® World a odmeňuje hráčov za ohľaduplnú jazdu.prepracované rebríčkové hry pre viacerých hráčov

F1® World predstavuje prepracovaný režim hodnotených hier pre viacerých hráčov s novým systémom hodnotenia založeným na divíziách, sériu e-športov F1® 23 a nový systém výziev, ktorý zefektívňuje postup v rámci Podium Pass. Získavajte body pretekaním, stúpajte v rebríčkoch od bronzovej až po elitnú divíziu pomocou týždenných podujatí a získavajte ceny a vylepšenia, ktoré môžete použiť na zlepšenie svojej technickej úrovne.

Keď budete plniť výzvy na svojej ceste režimom F1® World, pripomínajte si svoj pokrok v rámci nového Súhrnu, svojho virtuálneho albumu so samolepkami, ktorý oslavuje všetko, čo súvisí s minulosťou a súčasnosťou Formuly 1®. Pretekajte, získavajte nálepky, nalepujte ich do albumu a dokončujte obrázky, aby ste získali ďalšie odmeny a ceny.

Hravosť

Vyladené ovládanie vozidiel, lepšie pretekanie

Nová fyzika vozidiel F1® pre predvídateľnejšie správanie na trati a lepšiu trakciu pri brzdení, zrýchľovaní a zatáčaní. Pri úprave rovnováhy medzi aerodynamickou priľnavosťou a priľnavosťou pneumatík boli zohľadnené pripomienky skutočných tímov F1®, čoho výsledkom je realistickejší pocit a plynulejšie pretekanie. Vďaka vylepšeným zmenám krútiaceho momentu motora a zotrvačnosti je reakcia na plyn autentickejšia a ľahšie sa nastavuje.

Technológia ovládača Precision Drive™

Pretekajte od kolesa k kolesu s väčšou kontrolou, presnosťou a jemnosťou vďaka prepracovanej technológii ovládača, ktorá dáva hráčom väčšiu istotu v rozhodujúcich momentoch.

Červené vlajky

Nová funkcia Red Flags dodáva každému pretekárskemu dňu v F1® 23 autentický strategický prvok.

35% vzdialenosť pretekov

Nová možnosť 35% vzdialenosti pretekov prináša realistickú stratégiu a nastavenie pretekov, pričom opotrebovanie pneumatík zostáva kľúčovým faktorom bez toho, aby ste museli venovať príliš veľa času každým pretekom.

Nové Veľké ceny Las Vegas a Kataru

Vyskúšajte si svoje pretekárske schopnosti v najnovších destináciách Formuly 1®. Zúčastnite sa Veľkej ceny Las Vegas 2023 a Veľkej ceny Kataru 2023, ktoré rozšíria kalendár pretekov F1® 23.

Preleťte si rýchly pouličný okruh pod ikonickými svetlami Las Vegas a pretekajte na medzinárodnom okruhu Lusail na okraji púštneho mesta Dauha.

Predobjednajte si* F1® 23 Standard Edition a získajte:

● F1® World Starter Pack

● 5000 virtuálnych PitCoins na nákupy v hre

 

F1® 23 - Official Product of the FIA Formula One World Championship © 2023 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, Codemasters, EGO a logo Codemasters sú ochranné známky spoločnosti Electronic Arts Inc.

Logo F1 FORMULA 1, logo F1, FORMULA 1, F1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX a súvisiace značky sú ochranné známky spoločnosti Formula One Licensing BV, spoločnosti Formula One. © 2023 Cover photo, Formula One World Championship Limited, spoločnosti Formula One. Licencované spoločnosťou Formula One World Championship Limited. Logo F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FIA FORMULA 2, FORMULA 2, F2 a súvisiace značky sú ochranné známky Medzinárodnej automobilovej federácie, používané len na základe licencie. Všetky práva sú vyhradené.

Logá FIA a FIA AfRS sú ochranné známky Medzinárodnej automobilovej federácie. Všetky práva vyhradené.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
PEGI: 3
Typ distribúcie: krabicová
Herný žáner: Závodné
Lokalizácia hry: anglická verzia
Dátum vydania hry: 16.6.2023
Rok vydania: 16.6.2023
Herné prevedenie: Áno
Vydavatel: Electronic Arts

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: