XSX - Xbox Wireless Gamepad + adaptér pre Windows

Kód: GA MIC 1VA-00002
€60,60 €50,50 bez DPH
Skladom (do 24h) (2 ks)
Gamepad pre PC, Xbox Series X|S, Xbox One, Mobilný telefón a Tablet, kompatibilný so systémom Android, Windows 10, bezdrôtové pripojenie, 3.5 mm Jack (na ovládači), USB-C (na ovládači), AA batéria, vibrácie, analógové páčky, používateľské mapovanie tlačidiel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gamepad Microsoft Xbox WLC Wireless Adapter Controller je výborný prostriedok na ľahké ovládanie hier na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, Mobilný telefón a Tablet. 10 tlačidiel ručí za pevnú moc nad súbojmi v akčných hrách. Súčasťou výbavy je aj: Vibrácie, Analógové páčky a Používateľské mapovanie tlačidiel. Analógové páčky prispievajú k jednoduchému ovládaniu v zložitejších hrách. Čierna farba gamepadu a remeselné spracovanie dokopy s neuveriteľnou odolnosťou a výdržou tlačidiel naozaj očaria každého skutočného hráča.

 

Zásadné parametre ovládača Microsoft Xbox WLC Wireless Adapter Controller for PC

Absencia nadbytočných káblov vás už nijak neobmedzuje vzdialenosťou od hernej konzoly

Zážitok z hry zvyšuje: Vibrácie, Analógové páčky a Používateľské mapovanie tlačidiel

Hmotnosť dosahuje len 200 g. Hranie hier pomocou gamepadu predstavuje intuitívny spôsob, ako sa stať majstrom ostrostrelcom

 

Prvotriedna kvalita

S týmto herným ovládačom máte všetko pod kontrolou. Vďaka svojmu unikátnemu ergonomickému dizajnu poskytuje perfektné ovládanie a jedinečné hráčske zážitky, ktoré si užijete na maximum. Hlavnou novinkou gamepadu je textúrovaný úchop na spúšťach, tlačidlách a zadnom kryte. Vďaka tejto inovácii si teraz užijete lepší a komfortnejší pocit z každej hry, do ktorej sa budete môcť naplno ponoriť.

 

Skvelá výbava

Ovládač disponuje hybridným smerovým ovládačom, vďaka ktorému vždy udržíte svoj cieľ v hľadáčiku. Pomocou tlačidla Zdieľať budete môcť svoje najlepšie okamihy ihneď zachytiť a podeliť sa o ne so svojimi spoluhráčmi, priateľmi alebo fanúšikmi. Pre väčší zážitok z hry sú súčasťou tiež analógové páčky ideálne na ovládanie vozidla v závodných hrách a vibračná spätná väzba. Vaše osobné herné potreby môžete programovať/mapovať vďaka tlačidlám.

 

Základné parametre

Platforma: PC, Xbox Series X|S, Xbox One, Mobilný telefón, Tablet

Pripojenie: 3,5 mm Jack (na ovládači), USB-C (na ovládači)

Typ pripojenia: Bezdrôtové

Rozhranie: Bluetooth

Kompatibilný OS: Android, Windows 10

Šírka: 200 mm

Výška: 200 mm

Hĺbka: 40 mm

Hmotnosť: 200 g

Farba: Čierna

Výbava: Vibrácie, Analógové páčky, Používateľské mapovanie tlačidiel

Počet tlačidiel: 10 ×

Batérie: AA

Platforma: PC, Xbox ONE, Xbox Series

Dodatočné parametre

Kategória: Gamepady
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.512 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: