SWITCH Pokémon Violet + Area Zero DLC

Kód: NSS575
Novinka
Značka: NINTENDO
€74,81 €62,34 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite pôvodné dobrodružstvo Pokémon Violet s rozšíreniami, ktoré sú súčasťou DLC The Hidden Treasure of Area Zero. K dispozícii od 3. novembra.

Vítajte v otvorenom svete Pokémonov!

Rôzne mestá sa voľne prelínajú s okolitou prírodou bez viditeľných hraníc. Hľadajte Pokémonov v moriach, lesoch a oblakoch. Zažite skutočnú radosť z hrania hry Pokémon - bojujte s divokými Pokémonmi a potom ich chytajte. Teraz v hre s otvoreným svetom, ktorú si užijú hráči všetkých vekových kategórií!

Deľte sa o radosť z objavovania so svojimi priateľmi a rodinou a vydajte sa na dobrodružstvo až so štyrmi ľuďmi!*

Na začiatku svojho putovania budete mať na výber z troch Pokémonov - Sprigatito, Fuecoco a Quaxly.

Predstavenie postáv

Nemonna je usmievavá, energická bojovníčka, ktorá miluje pokémonov! Ako skúsená trénerka vás bude sprevádzať vašimi dobrodružstvami.

V hre Pokémon Scarlet sa stretnete s profesorom Sadom, zatiaľ čo v hre Pokémon Violet bude vaším profesorom Turo. Každý z nich sa venuje výskumu určitých povestí o regióne...

Váš vzhľad bude závisieť od toho, či hráte hru Pokémon Scarlet alebo Pokémon Violet. Kto vie, aké dobrodružstvá na vás čakajú?

*Na hru viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo konzoly (všetko sa predáva samostatne). Počas hrania online sa vyžaduje pripojenie k internetu. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať príslušné podmienky. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené členstvo. Viac informácií o ňom sa dozviete zde.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 7
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: RPG
Dátum vydania hry: 3.11.2023

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: