Doprava a platba

Možnosti platby:

 1. Na dobierku
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom.

 2. Platba bankovým prevodom
  Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.
  comgate-banky-sk
 3. Platba platobnou kartou
  Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.comgate-karetni-loga
 4. Platba cez PayPal
  Platba cez platobnú bránu PayPal. Na úhradu cez PayPal musíte mať zriadený PayPal účet.


  Poskytovateľ platobnej brány je spoločnosť ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
  comgate-logo
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

Možnosti dodania tovaru:

 1. Kuriérskou spoločnosťou
  Tovar Vám bude zaslaný kuriérom až do domu a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený okrem informačného e-mailu aj cez SMS správu.

 2. Doručenie cez Zásielkovňu
  Objednaný tovar Vám bude doručený na vybrané odberné miesto Zásielkovne. K dispozícii je už viac ako 5000 odberných miest v rámci Slovenskej a Českej republiky. Tovar je zvyčajne pripravený na vyzdvihnutie nasledovný pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou.

 3. E-mailom – licenčné kľúče
  Po uhradení elektronickej licencie z kategórie hry alebo softvér vám bude obratom doručený e -mail s licenčným kľúčom