SWITCH DAVE THE DIVER: Anniversary Edition

Kód: NSS1194
Predpredaj
Značka: NINTENDO
€31,80 €26,50 bez DPH
Rezervovať
Nintendo Switch hra Tento tovar je v PREDPREDAJI.
Pre zákazníka je rezervácia nezáväzná a môže ju kedykoľvek zrušiť.

Dátum vydania:

28.06.2024


Detailné informácie

Podrobný popis

DAVE THE DIVER je kombinácia oddychového a dobrodružného RPG pre jedného hráča, ktoré obsahuje prieskum hlbín mora a rybolov počas dňa a správu sushi reštaurácie v noci. Pridajte sa k Daveovi a jeho svojráznym priateľom, ktorí sa snažia odhaliť tajomstvá tajomnej Blue Hole.

Hybridná námorná adventúra, ktorá vzala svet útokom, prichádza ako fyzické vydanie „Anniversary Edition“ pre Nintendo Switch.

Táto jedinečná ponuka, exkluzívna pre Nintendo Switch, umožňuje hráčom zapojiť sa do vytvárania vzhľadu lode s tematikou Guilty Gear -Strive a rytmickej hry „The Disaster Of Passion“. Okrem toho si hráči môžu vychutnať digitálnu umeleckú knihu, ktorá predstavuje nezabudnuteľné, pixelované postavy a miesta DAVE THE DIVER. Tieto exkluzívne funkcie sú dostupné iba vo fyzickom balíku.

Preskúmajte tajomnú Blue Hole – morský svet je plný rozmanitého života, od malých tropických rýb až po obrovské chobotnice! Nikdy neviete, s akým morským živočíchom sa stretnete. Utečte pred útokmi predátorov pri love čerstvých surovín na sushi. A objavte ešte hlbšie tajomstvá vďaka starovekým relikviám, ktoré zdobia dno mora. 

Midnight Sushi Bar - Pripravte si chutné sushi z čerstvých surovín. Ak sa o vašom podniku začne hovoriť, môže vás navštíviť špeciálny zákazník! Zvýšte tržby v sushi bare, aby ste sa mohli ponoriť hlbšie do mora neznáma!

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 12
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Simulátor
Dátum vydania hry: 28.06.2024
Rok vydania: 28.06.2024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: