Animal Crossing amiibo cards - Series 4

Kód: NI3S0164
€5,15 €4,29 bez DPH
Skladom (do 24h) (>5 ks)

Sada 3 Animal Crossing: amiibo kariet

Detailné informácie

Podrobný popis

Každé balenie kariet Animal Crossing amiibo obsahuje 3 karty Animal Crossing amiibo. Z týchto troch kariet bude vždy jedna špeciálna karta amiibo. Tieto karty môžete používať v rôznych hrách, aby ste získali niečo/niekoho špeciálneho alebo aby vás navštívili rôzne zvieratá. Každá karta sa dá použiť na viacerých kópiách hry, takže sú ideálne na zbieranie a výmenu s priateľmi.

Animal Crossing: New Leaf - Vitajte amiibo!

Rozšírte svoje znalosti hry Animal Crossing pomocou bezplatnej aktualizácie, ktorá vyšla na jeseň 2016! Po jej nainštalovaní budú všetky figúrky a karty amiibo Animal Crossing kompatibilné s vašou hrou. Používajte amiibo svojich obľúbených zvieratiek, ktoré navštívia vaše mesto. Môžete tiež používať vybrané amiibo z iných sérií a získať nový nábytok zodpovedajúci týmto postavičkám!

Animal Crossing: Happy Home Designer

Použi svoju kartu amiibo alebo figúrku a získaj špeciálne požiadavky na dizajn domu! Keď použijete amiibo kartu Animal Crossing a amiibo figúrku, môžete navrhnúť domov zvieratka. Dokonca môžete navrhnúť domácnosti pre postavičky, ktoré bežne žiadosti nevydávajú, ako napríklad K.K. Slider! Pomocou figúrky Animal Crossing amiibo môžete pozvať zvieratká do akejkoľvek domácnosti alebo mestských budov, ktoré ste navrhli, a pripraviť tak dokonalú príležitosť na fotografovanie. Keď pozvete zvieratá do mestskej budovy, môžete im dokonca prideliť úlohy - vyberte si učiteľa do školy, personál do obchodu a ďalšie!

Animal Crossing: amiibo Festival

Hrajte s kartami Animal Crossing amiibo a odomknite bonusy! Na hranie stolovej hry Animal Crossing budete potrebovať aspoň jedno amiibo a môžete ich použiť aj počas kvízovej šou. Do svojej figúrky amiibo si môžete ukladať aj údaje.

Animal Crossing: New Horizons

Použite akúkoľvek figúrku Animal Crossing amiibo alebo kartu amiibo na vylepšenie zážitku z hry Animal Crossing: New Horizons! Vytlačte si plagáty na výzdobu domu, vytvorte prostredie na fotografie v aplikácii Photopia alebo pozvite svoje obľúbené postavičky do miestneho kempu. Kto vie, možno u vás dokonca zostanú!

Vytvorte si kemp a získajte ešte viac priateľov! Na pozvanie postavičiek, ktoré chcete konkrétne pozvať do kempu, môžete použiť karty Animal Crossing amiibo. Pomôžte im s niekoľkými úlohami a možno sa k vám aj natrvalo nasťahujú!

Amiibo môžete používať na konzolách New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL a New Nintendo 2DS XL tak, že ich priložíte k NFC na spodnej obrazovke. Prípadne môžete amiibo používať aj na konzolách Nintendo 2DS, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL pomocou príslušenstva NFC Reader/Writer. amiibo môžete používať s konzolou Wii U priložením k ich dotykovému bodu NFC na Wii U GamePad. Na konzole Nintendo Switch priložte amiibo k dotykovému bodu NFC na joysticku pravého ovládača Joy-Con.

Dodatočné parametre

Kategória: 3DS
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: