SWITCH Fire Emblem Warriors

Kód: NSS204
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Akčná hra na konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popisHrdinovia Fire Emblem z celého sveta sa stretávajú!

Skrížte zbrane s légiami vojakov a divokými príšerami ako Marth, Xander, Corrin a ďalší hrdinovia Fire Emblem, ktorí používajú najsilnejšie útoky v štýle Dynasty Warriors.

Prevezmite priamu kontrolu nad známymi postavami Fire Emblem a úplne novými hrdinami, udeľujte im strategické príkazy počas boja, spájajte ich s inými hrdinami pre ohromujúce útoky a mnoho ďalšieho.

Objavte nových hrateľných hrdinov, z ktorých každý má vlastné jedinečné pohyby, špeciálne útoky, typy zbraní a hovorené dialógy*. To všetko v tejto rozsiahlej akčnej hre od tímu, ktorý stojí za hrou Hyrule Warriors.

Hrajte a preskúmajte nové kráľovstvo, kde sa nové postavy stretávajú s hrdinami z celého sveta Fire Emblem.

Bojuj v koži svojich obľúbených hrdinov Fire Emblem, ako sú Chrom, Corrin, Ryoma, Marth, Xander a ďalší, z ktorých každý má vlastné unikátne pohyby, špeciálne útoky, typy zbraní a nahovorené dialógy*.

Párujte dvoch hrdinov a vytvorte samostatnú jednotku schopnú používať ničivé kombá a dokonca medzi nimi prepínať počas útokov

Takticky prepínajte medzi hrdinami Fire Emblem, aby ste získali výhodu nad početnou prevahou nepriateľov vďaka klasickému zbraňovému trojuholníku

*Upozorňujeme, že táto hra bude k dispozícii len s anglickým dabingom.

Fire Emblem Warriors bude vydaná aj pre New Nintendo 3DS XL, New Nintendo 3DS a New Nintendo 2DS XL. Upozorňujeme, že nie je kompatibilná s inými zariadeniami vrátane Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL a Nintendo 2DS.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 12
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: