SWITCH Fitness Boxing

Kód: NSS210
€39,75 €33,13 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdvihnite sa z gauča a zacvičte si so zábavnými boxerskými tréningami sprevádzanými inštrumentálnymi verziami od populárnych interpretov, ako sú Lady Gaga, Pitbull a Kesha. Cvičenie si môžete prispôsobiť nastavením rôznych kondičných cieľov. Trénujte, či ste sami, s priateľom, doma alebo na cestách! Teraz môžete cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek so systémom Nintendo Switch.

Cvič základy boxu za zvukov inštrumentálnych verzií 20 odomykateľných hitov vrátane "Party Rock Anthem" od LMFAO, "Call Me Maybe" od Carly Rae Jepson a "Sugar" od Maroon 5. Zasadzujte údery a drepujte s ovládačmi Joy.Con v rukách a hýbte celým telom - nepotrebujete žiadne ďalšie vybavenie.

Denný tréning môže trvať 10-40 minút a ponúka normálny a rýchly režim. Softvér tiež odhaduje váš približný BMI a spálené kalórie, takže môžete sledovať svoj pokrok. Vyberte si z rozmanitej skupiny trénerov a prispôsobte si ich vzhľad pomocou odomykateľného oblečenia. Ako budete napredovať, získate ďalšie skladby a ďalšie tréningové okruhy. Ak radi trénujete s kamarátom, môžete použiť dve sady ovládačov Joy-Con alebo zdieľať jeden a užiť si kooperatívny tréning alebo otestovať svoje schopnosti vo virtuálnom ringu!

Cvič v boxerských rytmických tréningoch

Pohybuj sa v rytme inštrumentálnych verzií populárnych piesní

Prispôsobte si tréningy nastavením kondičných cieľov

Vyberte si medzi dlhými a krátkymi tréningami

Hrajte kooperatívne alebo proti sebe v režime pre dvoch hráčov s dvoma sadami ovládačov alebo sa rozdeľte do jednej dvojice

Hrajte v režime TV alebo stolového počítača

Sledujte svoj pokrok pomocou odhadu BMI a spálených kalórií, aby ste podporili zdravé návyky

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 7
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Sport

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: