SWITCH PvZ: Battle for Neighborville Complete Ed.

Kód: NSS528
€26,22 €21,85 bez DPH
Skladom (do 72h)
Akčná hra pre Nintendo SWITCH

Detailné informácie

Podrobný popis

Je čas nakopnúť pár kvetov v najúžasnejšej strieľačke všetkých čias, Plants vs. Zombies Battle for Neighborville™! Objavte 20 plne prispôsobiteľných postáv v jednom regióne pre viacerých hráčov, tri otvorené svety, jeden režim PvE, šesť režimov PvP vrátane Battle Areny a ďalšie!

Vítajte v Neighborville, kde je všetko v poriadku. Teda až na to, že sa chystá konflikt medzi bezmozkami a požieračmi rastlín! Čo budete robiť? Zavoláte kosačky? Alebo pohnojiť pôdu? Pripravte sa na kopanie do rastlín v tomto bláznivom konflikte medzi rastlinami a zombie, ktorý vás zavedie na okraj Neighborville a späť.

Pripravte každú postavu na boj

Pridajte sa k novej ére tohto prastarého boja medzi rastlinami a zombíkmi s 20 plne prispôsobiteľnými postavami podľa vlastného výberu vrátane jednej postavy pre tímovú hru za každú frakciu. Využite jedinečné schopnosti každej postavy v šiestich režimoch PvP vrátane Battle Arena a zažite jedinečné vzrušenie z boja.

Vydajte sa na vonkajší okraj Neighborville

Hra obsahuje tri odlišné otvorené svety a jeden režim PvE, ktorý sa rozprestiera za hranicami Neighborville. Spojte sa až s tromi spoluhráčmi v oblasti Giddy Park a získajte späť Weirding Woods, Mount Steep a Neighborville Center. Je čas rásť!

Hrajte všetky herné režimy so svojimi obľúbenými hráčmi

Spojte sily s ostatnými hráčmi prostredníctvom kooperácie na jednej rozdelenej obrazovke (len na konzole) a hrajte akýkoľvek režim. Hrajte až v troch hráčoch a zažite bitku v rozsiahlych otvorených svetoch alebo sa zapojte do obrovskej online bitky pre viacerých hráčov až s 24 hráčmi.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: