SWITCH Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise

Kód: NSS212
€39,75 €33,13 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Posilňovanie boxovaním v rytme populárnych hitov! 

Vstaňte z gauča a začnite sa hýbať so zábavným boxovacím cvičením v rytmických beatoch inštrumentálnych pesničiek od populárnych umelcov. Tréning možete prispôsobiť vlastným potrebám stanovením si rôznych fitness cieľov.  Zacvičte si po svojom, nezáleží na tom, či ste sám, s priateľom, doma alebo vonku! Odteraz môžete s konzolou Nintendo Switch posilňovať kedykoľvek a kdekoľvek!

Prehĺbte svoje boxovacie schopnosti postupným odomykaním 20tich inštrumenálnych verzii známych pesničiek. Nepotrebujete žiadne vybavenie z telocvične – rozhýbte svoje telo s údermi a drepmi uchopením Joy-Con ovládačov. 

Denný tréning trvá od 10 – 40 minút a ponúka možnosť normáleho alebo rýchleho módu. Hra odhadne váš približný BMI index a spálené denné kalórie, takže môžete sledovať váš  posun. Vyberte si z rozmanitej ponuky trénerov a upravte ich vzhľad pomocou odomknuteľných outfitov.  Vašim postupným zlepšovaním získate viac pesničiek a náročnejšie tréningové okruhy. Ak uprednostňujete cvičenie s kamarátom, stačí použiť dve sady ovladačov JoyCon, alebo zdieľať jeden pár, a tak si užiť spoločné posilňovanie. Môžete dokonca otestovať svoje schopnosti vo virtuálnom ringu! 

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise vychádza 4. decembra na konzole Nintendo Switch. 

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Sportovní

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: