Dungeons 2 - A Chance of Dragons (PC) Steam Key
Kód: 10000004708004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000004708004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Kalypso Media Digital |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD oder Intel Dual-Core @ 2.6 GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 460 oder vergleichbare mit 2 GB dezidiertem VRAM, Shader Model 5-Unterstützung |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Systém (minimálny): | x64-Versionen von Ubuntu 14.04 LTS & Ubuntu 14.10 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i5 Quad-Core @ 3.2 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 760 oder vergleichbare mit 2 GB dezidiertem VRAM, Shader Model 5-Unterstützung |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | x64-Versionen von Ubuntu 14.04 LTS & Ubuntu 14.10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
