Mass Effect 3 (PC) EA App Key

Kód: 10000043516003
€10,25 €8,54 bez DPH
Ihneď k odberu (elektronický kľúč)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická licencia určená pre platformu Origin

Starobylá mimozemská rasa Reaperovcov začala mohutnú inváziu a necháva za sebou skazu a nešťastie. Prakticky každá rasa je na pokraji definitívneho vyhladenia. Rovnako, ako na úsvite nášho veku, kedy Reaperi zničili vtedajšie civilizované rasy. Skutočne nás čaká rovnaký osud? Jedinou šancou na záchranu sme my v úlohe veliteľa Sheparda. Musíme zomknúť všetky inteligentné rasy v jednu ráznu vlnu odporu.

Nebude to nijako ľahké, pretože jedna zmnoha napadnutých planét je aj Zem. V prípade zlyhania je osud celej našej civilizácie i zvyšku inteligentných rás spečatený. Len my môžeme určiť spôsob vyústenia jednotlivých udalostí – čím rozhodnúť, ktoré planéty budú zachránené pred vyhladením, a ktoré aliancia naopak sformuje čiopustí v snahe o zhromaždenie síl. Kto z našich priateľov prežije a ako všetko dopadne. Séria Mass Effect kombinuje prvky špičkovej akčnej strieľačky s filmovo prezentovaným interaktívnym príbehom. TitulyBioware patrí historicky medzi jedny z najúspešnejších.

Bez úpravy je hra v ENG. Prikladáme odkaz na stiahnutie inštalátora slovenskej lokalizácie.

Návod na aktiváciu elektronického kľúča pre Origin (EN):
1. Nainštalujte si program Origin - na stiahnutie tu: http://www.dm.origin.com/download po stiahnutí spustite a kliknite na „NAINŠTALOVAŤ ORIGIN“ nainštalujte podľa pokynov.
2. Ak v službe Origin nemáte účet, kliknite po spustení aplikácie na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvoriť účet) a pokračujte podľa inštrukcií.
3. Následne sa prihláste sa k svojmu účtu Origin.
4. Na obrazovke kliknite hore na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatniť produktový kód).
5. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a zadajte aktivačný kľúč a dokončite aktiváciu.
6. Produkt sa zobrazí v sekcii „MY GAME LIBRARY“ (má herná knižnica).
7. Môžete začať sťahovať hru, ktorú budete po stiahnutí môcť spustiť.

Upozornenie: odporúčame našim zákazníkom si vopred preveriť minimálne technické, jazykové a softvérové požiadavky tohto produktu. Ak nie sú uvedené priamo na našej webstránke, najdete ich priamo na webstránke - platforme pre ktorú je produkt určený. Eshop JAMALEVOVA.sk negarantuje funkčnosť hry inštalovanej na zariadeniach zákazníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24 měsíců
Digitální platforma: Origin
Typ distribúcie: elektronická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: