XONE The Crew Ultimate Edition

Kód: USX307216
Akcia
Značka: UBISOFT
€10,59 €8,83 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)

závodná hra pre Xbox One

Detailné informácie

Podrobný popis

The Crew Ultimate Edition obsahuje:

Základnú hru The Crew®

rozšírenie The Crew® Wild Run

Rozšírenie The Crew® Calling All Units

Všetkých 19 vozidiel zo Season Passu

 

The Crew® Ultimate Edition je komplexná edícia revolučnej akčnej závodnej hry. Obsahuje pôvodnú hru The Crew® so všetkými misiami a režimami od jej vydania, rozšírenie The Crew® Wild Run vrátane obsahu Season Pass a nové rozšírenie The Crew® Calling All Units. Toto je absolútne najlepšia edícia pre dokonalý zážitok z jazdy v tomto akčnom otvorenom svete.

Objavte prvú realistickú tvorbu USA čisto pre závodný titul v The Crew® Ultimate Edition, vašej komplexnej edícii revolučnej akčnej závodnej hry vydanej v roku 2014. Preháňajte sa po 5 000 štvorcových míľach otvoreného sveta oslavujúceho rýchlosť a kultúru okolo áut. Sadnite si za volant svojho vysnívaného vozidla a vyzvite seba aj svojich priateľov.

Získajte najkomplexnejšie vydanie hry The Crew® s viac ako 120 licencovanými vozidlami, viac ako 220 tuningovými prvkami, vzrušujúcim šampionátom The Summit s novými udalosťami každý mesiac a inovatívnou hrou polícia vs. pretekár pre nevídanú zábavu viacerých hráčov a neobmedzenú voľnú jazdu.

 

ZÍSKAJTE ULTIMÁTNE ZÁVODNÉ HRY

Celé Spojené štáty americké budú vaším pretekárskym ihriskom - ulice miest, predmestia, horské cesty, kukuričné polia, kaňony, piesočné duny a pretekárske trate. Ponorte sa do otvoreného sveta s rozlohou viac ako 5 000 štvorcových míľ, ktorý ožíva vďaka realistickým svetlám a úžasnej grafike. Cestujte s úplnou slobodou po USA, vykonávajte ohromujúce kaskadérske kúsky, zvládnite výzvy proti ostatným vodičom a zapíšte sa do histórie vďaka prvotriednym sociálnym nástrojom.

VYBUDUJ SI VOZIDLO PRE KAŽDÝ TERÉN

Naplňte svoju garáž výkonnými autami, svižnými motorkami, nezastaviteľnými monštrami, gumu spaľujúcimi driftovacími autami, žúrovými dragstermi a exkluzívnymi policajnými vozidlami. Vylepšite si svoje vozidlá špecifikáciami Street, Perf, Dirt, Raid a Circuit, aby ste sa prispôsobili akémukoľvek terénu a využili ich plný potenciál.

BUĎ SPONTÁNNY

Premenite svoje stretnutia na ceste na intenzívnu rivalitu alebo úžasné putá s priateľmi vytvorením okamžitých výziev s ostatnými vodičmi. Počas voľného cestovania neustále naskakujte do skupín alebo z nich vyskakujte. Dokončite 30-hodinovú príbehovú kampaň sami alebo v kooperácii s priateľmi a nájdite si nových súperov, s ktorými môžete súťažiť v sérii Summit, čerstvej týždennej súťaži odohrávajúcej sa po celých Spojených štátoch, alebo preukážte svoje vodičské schopnosti a staňte sa buď najlepším policajtom, alebo najhľadanejším vodičom v nekonečnej terénnej konfrontácii medzi zákonom a svetom nelegálnych pretekov.

Vyber si svoju stranu medzi ulicou a značkou

Jazdite sólo alebo sa pridajte k policajnej jednotke a sledujte a stíhajte pouličných pretekárov kdekoľvek v rozsiahlom otvorenom svete plnom akcie. Od rušných mestských ulíc až po kamenisté horské cesty ich premiestňuj využívaním terénu a špeciálnych schopností, ako je blokovanie rýchlosti tvojho cieľa alebo vyradenie jeho ovládania elektromagnetickým impulzom. Zvýšte stávky proti svojim súperom, buďte im osinou v zadku a staňte sa najlepším policajtom!

 

Najlepšia pretekárska hracia plocha s otvoreným svetom v celej USA plná napínavých výziev a prekvapení.

Všetky dobrodružstvá za volantom s neuveriteľne variabilným zoznamom áut, motoriek, monstertraktorov, driftovacích áut a dragsterov s ôsmimi špecifikáciami, ktoré si môžeš prispôsobiť pre každú jazdnú situáciu, ako aj s kompletným zoznamom policajných vozidiel.

Neobmedzené herné možnosti s aktivitami FreeDrive 2.0, kooperatívnou príbehovou kampaňou, PVP a súťažami na vrcholných podujatiach.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.1 kg
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Závodní

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: