XBOX SERIES X 1TB RRT-00010 GPU 3 mes

Kód: XBOX SERIES X RRT-00010
€501,12 €417,60 bez DPH
Skladom (do 24h)
Herná konzola Xbox Series X v čiernom prevedení prináša oproti predchádzajúcej generácii vyšší výkon a rýchlejšie spracovanie. Ten zabezpečuje 8-jadrový procesor s frekvenciou 3,8GHz využívajúci architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2, ktorý ponúkne výkon až 12 TFLOP. Priestor pre ukladanie hier poskytne SSD disk s kapacitou 1TB, ktorú je možné rozšíriť vložením samostatne predajnej 1TB rozširovacej karty. Konzola disponuje 4K UHD Blu-Ray mechanikou a rozhraním HDMI 2.1, pričom podporuje výstup 4K@60FPS s podporou až do 120FPS. Súčasťou balenia je vylepšený bezdrôtový ovládač Xbox + 3 mesačný GamePass Ultimate

Detailné informácie

Podrobný popis


Budúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológie vytvárajú masívnu príležitosť streamovať konzolové hry a hrať s ľuďmi s ktorými chcete, kdekoľvek chcete. Pripravte sa na nový úsvit konzol novej generácie.

 

S porovnaním s predošlou generáciou, Xbox Series X reprezentuje lepšiu rovnováhu výkonu a rýchlosti, čím sa posúva na všetkých technologických frontoch vďaka čomu prináša úžasné, dynamické, živé svety a minimalizuje hociktorý aspekt, ktorý vás môže ukrátiť o tento zážitok.

 

Next Generation Custom Processor

Xbox Series X je doteraz najvýkonnejšia konzola poháňaná procesorom na mieru, ktorý využíva architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2. Týmto prináša štvornásobnú procesnú silu Xbox One a ponúka vývojárom využiť 12 TFLOP (tera flopov) GPU výkonu (grafickej procesnej jednotky) - dvojnásobok Xbox One X a viacej než osemnásobok originálneho Xbox One. Xbox Series X prináša pravý generačný skok v procesnom a grafickom výkone vďaka úplne novým technikám, čo vedie ku väčšiemu frame rate, väčším, viacej sofistikovaným herným svetom a zážitku, ktorý vás vtiahne tak ako doposiaľ žiadna konzola.

 

Variable Rate Shading (VRS)

Vďaka VRS môžu vývojári využiť plný výkon Xbox Series X. Radšej než použiť GPU cykly jednotne pre každý jeden pixel na obrazovke, môžu uprednostniť individuálne efekty na špecifické herné postavy alebo objekty v okolí. Táto technika preto prináša stabilnejší frame rate a vyššie rozlíšenie, bez žiadneho dopadu na finálnu kvalitu obrazu.

 

Hardware-accelerated DirectX Raytracing

Môžete očakávať viac dynamické a realistické prostredie poháňané DirectX Raytracing - po prvý krát na herných konzolách. To znamená podobajúce sa reálnemu svetu osvetlenie, presné odrazy a realistickú akustiku, toto všetko v reálnom čase keď preskúmavate herný svet.

 

Ďalšia generácia konzol bude definovaná tým, že budete viacej hrať a menej čakať. A keď začnete hrať, môžete očakávať ultra nízku odozvu aby ste mohli byť tak precízni ako to bude možné.

 

SSD Storage

S SSD úložiskom novej generácie je takmer každý aspekt hrania hier vylepšený. Herné svety sú väčšie, dynamickejšie a načítajú sa v okamžiku.

 

Quick Resume

Nový Quick Resume prvok vám dovolí pokračovať viacero hier z pozastaveného stavu takmer okamžite, čím vás vráti tam kde ste boli a čo ste robili, bez čakania v dlhých loading screenoch.

 

Dynamic Latency Input (DLI):

S DLI novým prvkom, ktorý synchronizuje vstupy stlačení okamžite s tým, čo je vyobrazené, čo dáva ovládaniu ešte väčšiu precíznosť a rýchlejšiu odozvu.

 

HDMI 2.1 Innovation

Microsoft spolupracoval s HDMI fórom a výrobcami TV aby priniesli najlepší herný zážitok vďaka prvkom ako Auto Low Latency Mode (ALLM) a Variable Refresh Rate (VRR). ALLM dovoľuje Xbox One a Xbox Series X automaticky nastaviť pripojený displej do jeho najnižšieho režimu odozvy. VRR synchronizuje refresh rate displeju ku frame rate hry, čím udržuje plynulý obraz bez sekania. Týmto zaručuje minimálne oneskorenie a najrýchlejšie reagujúci herný zážitok.

 

120 fps Support

S podporou až 120 fps, Xbox Series X ponúka vývojárom prekonať štandard 60 fps výstupu v prospech vylepšeného realizmu alebo rýchlej akcie.

 

Výhody konzol novej generácie idú do všetkých smerov, prinášajú vernejšie zobrazenie a grafiku, a vylepšenú rýchlosť načítavania vašich existujúcich a nových hier. Pre Microsoft je stále dôležitá kompatibilita s Xbox Series X a stále investuje do technológie, ktorá dokáže zjednodušiť prístup vlastnenia hier naprieč všetkými generáciami.

 

4 Generations of Gaming

Oddanosť ku kompatibilite predstavujú hry doterajších generácii - Xbox One hry, vrátane spätnej kompatibility Xbox 360 a originálnym Xbox hrám. Vaše najobľúbenejšie hry, vrátane titulov z Xbox Game Pass, získavajú na kvalite od stabilnejšieho frame rate, rýchlejšieho načítania, vylepšeného rozlíšenia a vizuálnej presnosti - toto všetko bez práce vývojárov hier. Taktiež všetko vaše herné príslušenstvo z Xbox One prichádza s vami a funguje aj na konzole Xbox Series X.

 

Smart Delivery

Táto technológia vám pomôže pri tom keď si kúpite hru na Xbox One alebo Xbox Series X - dostávate tú správnu verziu, podľa toho na akej konzole hráte. Táto technológia je dostupná aj pre vývojárov a vydavateľov a môžu ju využiť pre tituly, ktoré vyjdú najprv na Xbox One a potom neskôr aj pre Xbox Series X.

 

Xbox Game Pass

Okrem hier naprieč 4 generáciami konzol, Xbox Game Pass bude naďalej ponúkať svoje exkluzivity ako Halo Infinite už pri ich vydaní. Zažite masívne portfólio Xbox Game Pass a ponorte sa hlbokej knižnice vysoko kvalitných hier, hrajte tie, ktoré milujete a objavujte nové vzrušujúce dobrodružstvá.

 

Xbox Series X od Microsoftu je najrýchlejšia, najvýkonnejšia konzola doteraz, dizajnovaná pre generáciu konzol, ktorá vkladá vás do jej centra. To znamená verné zobrazenie herného zážitku vo vnútri výrazného dizajnu, s možnosťou objaviť množstvo hier naprieč 4 generáciami, toto všetko vás čaká vrátane viacej hry a menej čakania. Vyskúšajte aj vy konzolu novej generácie a ponorte sa do hry ako nikdy predtým.

 

Základné parametre

Procesor: 8-jadrový Zen 2 procesor s taktom 3,8GHz

Grafický čip: 12 TFLOPs RDNA 2 grafický čip s 52 výpočtovými jednotkami s taktom 1,825GHz

Veľkosť čipu: 360,45mm2

Proces: 7nm +

Pamäť: 16GB GDDR6 s 320-bit zbernicou

Priepustnosť pamäte: 10GB@560GB/s a 6GB@336 GB/s

HDD: 1TB NVME SSD ? 2,4GB/s Raw a 4,8GB/s Compressed

Podpora 1TB rozširovacej karty

Podpora USB 3.2 externých diskov

4K UHD Blu-Ray mechanika

Cieľ: 4K@60FPS, podpora do 120FPS

Podporu 8K

120Hz výstup.

Raytracing.

Variable Rate Shading.

VRR podporu (freesync) .

M.2 Nvme SSD disk.

Auto Low Latency Mode a Dynamic Latency Input pre zníženie lagu.

Dizajnované pre pripojenie do cloudu na streaming aj pre vysielanie vašich hier kamkoľvek.

Spätná kompatibilita s predchádzajúcimi verziami Xboxu.

Dodatočné parametre

Kategória: Konzoly
Záruka: 24
Hmotnosť: 5.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: