Acer Iconia A16 (A16-11MN-A7WH) 16" WUXGA IPS Multi-Touch/A733/6GB/128GB/Android 15/bez adaptéru/stříbrná
Kód: NT.LK9EE.008
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (do 24h)
Iconia A16 (A16-11MN-A7WH) - Android 15 - ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU - 6 GB LPDDR5 Memory On Board + N/A - UFS 128GB + N/A - MicroSD card up to 1 TB (SDXC, exFAT) - 16" WUXGA 1920 x 1200 16:10 IPS Multi-Touch LCD 350 nits - WIFI 6 802.11a
Detailné informácie
Podrobný popis
Iconia A16 (A16-11MN-A7WH) - Android 15 - ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU - 6 GB LPDDR5 Memory On Board + N/A - UFS 128GB + N/A - MicroSD card up to 1 TB (SDXC, exFAT) - 16" WUXGA 1920 x 1200 16:10 IPS Multi-Touch LCD 350 nits - WIFI 6 802.11ax 1x1 + BT 5.4 - 5MP MIPI front camera + 8MP rear camera - 4 speakers - USB Type-C™ port supporting: USB 2.0 - Headphone/speaker jack - Accelerometer (G-sensor) - 8000 mAh Li-ion battery - NO Adapter (doporučený USB Type-C 9V/2.22A 20W PD) - Vapor Silver Aluminium - Kick Stand (vyklápěcí stojan) - No Case Technická specifikace Operační systém: Operační systém: Android 15 Platforma: Android Procesor: Rychlost: 2 GHz Jádra: 2 Zobrazení a grafika: Velikost obrazovky: 40,6 cm (16") Rozlišení: 1920 x 1200 Technologie displeje: CineCrystal, IPS Typ obrazovky: Aktivní matricový barevný TFT LCD Poměr stran: 16:10 Režim obrazovky: WUXGA Integrovaná zařízení: Reproduktory: Ano Rozlišení zadní kamery: 8 megapixel Rozlišení přední kamery: 5 megapixel Čtečka otisků prstů: Ne Mikrofon: Ano Paměť: Standardní paměť: 6 GB Technologie paměti: LPDDR5 Fyzické charakteristiky: Hmotnost: 980 g Barva: stříbrná Rozměry: Slate Výška: 8.9 mm Šířka: 369,5 mm Hloubka: 240,2 mm Síť a komunikace: Standard bezdrátové sítě LAN: IEEE 802.11ax Standard Bluetooth: Bluetooth 5.4 Podporované WWAN: Ne Informace o baterii: Max. doba chodu na baterii: 10 hodin Úložiště: Kapacita: 128 GB UFS Rozhraní/porty: USB typ C: Ano Kombinovaný port sluchátka/mikrofon: Ne Síť (RJ-45): Ne Popis napájení: Maximální výkon zdroje napájení: 20 W Napájecí zdroj: Síťový adaptér Čipová sada: Výrobce: Allwiner Obsah balení Iconia A16 A16-11MN-A7WH Android Tablet Android Tablet EMEA Záruční karta