American Truck Simulator - Christmas Paint Jobs Pack DLC (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4503Podrobný popis
That special time of the year! Customize your truck with a choice of five Christmas paint jobs!
Key features:
Paint schemes included:
- X for Xmas
- Deeply Frozen
- Santa Driver
- Red Freighter
- Santa's Sled
All of these themes are applicable to any in-game truck.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5072753444535 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SCS Software |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Dual core CPU 2.4 GHz |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 14.04 64-bit |
| Iné (minimálne): | recent binary ATI or NVidia drivers (MESA may not work reliably) |
| Procesor (odporúčaný): | Quad core CPU 3.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 760-class (2 GB) |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 3 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 14.04 64-bit |
| Other (recommended): | recent binary ATI or NVidia drivers (MESA may not work reliably) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
