Assetto Corsa - Dream Pack 1 (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000007464003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000007464003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Kunos Simulazioni |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | AMD Athlon X2 2.8 GHz / Intel Core 2 Duo 2.4 GHz |
| Grafika (minimálna): | AMD Radeon HD 6450 / Nvidia GeForce GT 460 |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 5 GB |
| Systém (minimálny): | Windows Vista Sp2 / 7 / 8 / 8.1 |
| Procesor (odporúčaný): | AMD Six-Core CPU / Intel Quad-Core CPU |
| Grafika (odporúčané): | AMD Radeon 290x / Nvidia GeForce GTX 970 |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 5 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows Vista Sp2 / 7 / 8 / 8.1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
