Breach & Clear (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4522Podrobný popis
Breach & Clear brings deep tactical strategy simulation to PC, Mac and Linux! Build your Special Operations team, plan and execute advanced missions, and own every angle.
Choose your real-world squad -- US Army Rangers, Germany's KSK, Canada’s JTF2, UK SAS, and more -- and take on a variety of foes with different skill-sets and abilities. Learn to approach, engage, and dominate your opponents through superior tactics and training. The Steam version of Breach & Clear includes all the premium content from the original mobile game at no additional cost.
Key features:
- FULL CUSTOMIZATION
- OWN EVERY ANGLE
- REALISTIC, TACTICAL COMBAT
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5619078425919 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Gambitious Digital Entertainment |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Core 2 Duo or equivalent - 1.5 GHz or higher |
| Grafika (minimálna): | OpenGL 3.0+ compatible video card |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3 GB available space |
| Systém (minimálny): | OSX 10.6 or higher |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
