Dying Light - Cuisine & Cargo DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000051863002Podrobný popis
Stay in Harran for more fun and set up your advanture to new level with exlusive content. Put your skills to the ultimate test in the Cuisine & Cargo missions, get your hands on additional weapons and skins. Enjoy killing the zombies!
This DLC requires Dying Light Steam Key activated on your Steam account.| Languages: | |||
| Interface | Full Audio | Subtitles | |
| English | ✔ | ✔ | ✔ |
| French | ✔ | ✔ | ✔ |
| Italian | ✔ | ✔ | ✔ |
| German | ✔ | ✔ | ✔ |
| Spanish - Spain | ✔ | ✔ | ✔ |
| Dutch | ✔ | ✔ | |
| Japanese | ✔ | ✔ | |
| Polish | ✔ | ✔ | ✔ |
| Portuguese - Brazil | ✔ | ✔ | ✔ |
| Russian | ✔ | ✔ | |
| Korean | ✔ | ✔ | |
| Simplified Chinese | ✔ | ✔ | |
| Spanish - Latin America | ✔ | ✔ | |
| Thai | ✔ | ✔ | |
| Traditional Chinese | ✔ | ✔ | |
| Turkish | ✔ | ✔ | |
| Czech | ✔ | ✔ |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5803570240334 |
| Digitální platforma: | Steam |
| PEGI: | 18 |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870 |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB |
| Miesto na disku (minimálne): | 40 GB |
| Systém (minimálny): | Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290 |
| Pamäť (odporúčané): | 16 GB |
| Miesto na disku (odporúčané): | 40 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
