Dying Light Ultimate DLC Collection (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4460Podrobný popis
Warning! Dying Light Ultimate DLC Collection requires Dying Light base game in order to play.
Enrich your Dying Light experience with the Ultimate DLC Collection!
Get everything Dying Light has to offer—a customizable buggy, new areas, missions, exclusive weapons, unique outfits, original buggy paint jobs and more—and enjoy the ultimate zombie experience right away!
Ultimate DLC Collection includes:
- Dying Light: Season Pass
- Dying Light - Crash Test Skin Bundle
- Dying Light - Harran Ranger Bundle
- Dying Light - Gun Psycho Bundle
- Dying Light - Volatile Hunter Bundle
- Dying Light - White Death Bundle
- Dying Light - Vintage Gunslinger Bundle
- Dying Light - Rais Elite Bundle
- Dying Light - Godfather Bundle
- Dying Light - Harran Inmate Bundle
- Dying Light - Retrowave Bundle
- Dying Light - Shu Warrior Bundle
- Dying Light - 5th Anniversary Bundle
- Dying Light - Chivalry Weapon Pack
- Dying Light - Left 4 Dead 2 Weapon Pack
- Dying Light - Hellraid
- Dying Light - Volkan Combat Armor Bundle
- Dying Light - Classified Operation Bundle
- Dying Light - Viking: Raiders of Harran Bundle
- Dying Light - Harran Tactical Unit Bundle
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 2962533781109 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM DDR3 |
| Miesto na disku (minimálne): | 40 GB free space |
| Systém (minimálny): | Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit |
| Procesor (odporúčaný): | Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM) |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM DDR3 |
| Miesto na disku (odporúčané): | 40 GB free space |
| Systém (odporúčané): | Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
