Euro Truck Simulator 2 - Christmas Paint Jobs Pack DLC (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4504Podrobný popis
That special time of the year! Customize your truck with a choice of six Christmas paint jobs!
Key features:
Paint schemes included:
- Magic Ribbons
- Santa's Bag
- Xmas Spririt
- Gift Time
- Santa Trucker
- Night of Wonders
All of these themes are applicable to any in-game truck.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 7944697160223 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SCS Software |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Dual core CPU 2.4 GHz |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTS 450-class |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB HD Space |
| Systém (minimálny): | Windows XP |
| Procesor (odporúčaný): | Quad core CPU 3.0 GHz |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTS 760-class |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 4 GB HD space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
