Far Cry 3 (PC) - Steam Key - CIS
Kód: 10000002064010Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000002064010 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Ubisoft |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | Hra obsahuje hazardné prvky, navádza naň alebo učí hazardu |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz / AMD Athlon64 X2 6000+ 3.0 Ghz |
| Grafika (minimálna): | 1 GB (GeForce GTX 560) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 15 GB HD |
| Systém (minimálny): | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
