Football Manager 2018 Limited Edition (PC) Steam Key
Kód: 10000083781001Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000083781001 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SEGA |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz + |
| Grafika (minimálna): | Intel HD Graphics 3000/4000, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 7 GB available space |
| Systém (minimálny): | SteamOS, Ubuntu 14.04.5 LTS – 64-bit |
| Iné (minimálne): | OpenGL: 2.1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
