Football Manager 2018 Limited Edition (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4463Podrobný popis
This product Includes:
Football Manager 2018
Football Manager Touch 2018
They say football is a game of opinions and everyone has theirs, but it’s only yours that counts around here.
You make the decisions now, from who you sign and who you sell, to how you manage your budget. Will you build tactics around the players at your disposal or train them in your vision of how the game should be played? Who you pick and who you bench will affect squad harmony, and it’s up to you to manage it. Every decision comes back to you.
Get it right and you’ll be the star of the show, grabbing the newspaper headlines and dominating trends on social media. They’ll write your name in footballing folklore…if you succeed, of course.
With unparalleled choices both on and off the pitch, all within the immersive footballing world, it’s time to decide what kind of manager do you want to be?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 3933013328113 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | SEGA |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz + |
| Grafika (minimálna): | Intel HD Graphics 3000/4000, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 7 GB available space |
| Systém (minimálny): | SteamOS, Ubuntu 14.04.5 LTS – 64-bit |
| Iné (minimálne): | OpenGL: 2.1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
