Hotline Miami (PC) Steam Key CIS
Kód: 10000000119007Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000000119007 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Devolver Digital |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | Hra zobrazuje alebo popisuje užívanie drog |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 1.8 GHz Dual-Core |
| Grafika (minimálna): | 32 MB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 512 MB |
| Miesto na disku (minimálne): | 250 MB HD |
| Systém (minimálny): | Mac OS 10.6+ |
| Procesor (odporúčaný): | 1.4GHz Intel Pentium III / AMD |
| Grafika (odporúčané): | 32 MB VRAM |
| Pamäť (odporúčané): | 1 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 250 MB HD |
| Systém (odporúčané): | Microsoft Windows XP / Vista / 7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
