Hunting Simulator (PC) Steam Key
Kód: 10000068829002Podrobný popis
Product description
A true simulation of hunting, Hunting Simulator offers players hours and hours of immersion in the open wild with single and multiplayer modes, a multitude of hunting areas, and hundreds of objectives to accomplish. Developed using the Unreal 4 Engine, the game presents some of the most well-known hunting regions such as the mountains of Colorado, the oak forests of France, and the snowy plains of Alaska. Each hunting area is populated by numerous different and realistic looking animals, each possessing an authentic set of behaviours.
Release Date: 2017-06-09
Dodatočné parametre
Kategória: | Hry |
---|---|
EAN: | 4725744754168 |
Digitální platforma: | Steam |
Typ distribúcie: | elektronická |
Vydavateľ: | Bigben Interactive |
Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
Vulgarizmy: | 0 |
Diskriminácia: | 0 |
Drogy: | 0 |
Desivé prvky: | 0 |
Hazard: | 0 |
Online režim: | 0 |
Sex: | 0 |
Procesor (minimálny): | Intel Core i3-2100, 3.10 GHz | AMD Phenom II X4 940, 3.0 GHz |
Grafika (minimálna): | GeForce GTX 460 | Radeon HD 6870, 1 GB VRAM |
Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
Miesto na disku (minimálne): | 12 G |
Systém (minimálny): | Windows 7 64-bit |
Procesor (odporúčaný): | Intel Core i5-3470, 3.20 GHz | AMD FX-6300, 3.5 GHz |
Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 970 | Radeon RX 470, 4 GB VRAM |
Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
Miesto na disku (odporúčané): | 17 GB |
Systém (odporúčané): | Windows 10 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FT
Frog Tech Tips
S obchodom som spokojný rýchle a bezproblémové doručenie mal som vyzdvihnutie v obchode a dodanie bolo do sľúbených 24h a cena za tovar jednoduchým slovom nádhera. Kupoval som monitor XIAOMI G27Qi ktorý v zelenom panáčiku stal 214,- Eur a v jame levovej som ho zohnal za 160,- Eur. Čo je v podstate doporučená cena výrobcu aj keď všade inde je cena výšia.
V prípade záujmu pozrieť aj recenziu na tento monitor skúste pozrieť na Youtube kanál FROG - TECH - TIPS alebo na FROG - TECH - TIPS - SK
A
Andrej
Maximálna spokojnosť s prístupom, aj komunikáciou. Aj keď som tovar musel bohužiaľ vrátiť kôli tomu, že môj počítač ho nepodporoval, peniaze mi boli pripísané na účet 2 dni po prijatí môjho balíka!! Určite tento eshop odporúčam, a rád si tam ešte v budúcnosti niečo objednám.
Čakal som dlhšie dodanie na Slovensky Shop za čo chválim. Lebo keď niečo chcete hrať chcete to hned
Original hra Bendy inc. maschine zakupena o polovicu lacnejsie ako cez Steam, pritom licencia a hra sa nahrala cez Steam. Vsetko funguje syn je spokojny, dorucenie do 1hod.
1OO % ALCOHOL
Super obchod
vrelo doporučujem
Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie našej stránky.
Ak sa Vám všetko páčilo a čiastkové hodnotenia sú 100% nebolo by vhodnejšie dať aj celkové hodnotenie 100%? či len omyl?
S pozdravom
Team JAMALEVOVA.sk
Mohlo by Vás zaujímať