LENOVO Thinkbook 16 G9 IRL - 16" WUXGA,i5-13420H,16GB,512SSD,W11H
Kód: 21US0085CKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkBook |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.73 kg |
| EAN: | 199273582259 |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17010 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 45 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 1 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Numerická klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
