LENOVO ThinkPad/ T14s 2-in1 Gen 2/U7-355/14''/WUXGA/T/32GB/512GB/Intel int/W11P/Black/3R
Kód: 21YY003JCKPodrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 2
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5X-7467
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: Ne
Optická mechanika: Ne
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Touch
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, vHDR, Computer Vision on ISP
Čtečka otisku prstů: Ano
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Síť: Ethernet nepodporován
Bezdrátová komunikace: *Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4 *WWAN Upgradable to 5G
USB: *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On *3x Thunderbolt™ 4 with USB PD 15-65W and DisplayPort™ 2.1
Další konektory: *1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Nano-SIM Card Slot (volitelně)
TPM 2.0: Ano
Baterie: 58 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
TCO Certified: Ano
Barva: Black
Materiál: Magnesium (Top), Aluminium (Bottom)
Rozměry: 313 x 224 x 12,06 mm
Hmotnost: od 1,35 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_T14s_2_in_1_Gen_2?M=21YY003JCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199276517579 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 3 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hořčík a hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,35 |
| Farba: | Černá |
| Model: | T14s 2-in1 Gen 2 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 224 |
| Šírka (mm): | 313 |
| Hĺbka (mm): | 12,06 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-355 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 58 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
