LENOVO ThinkPad E/E14 Gen 7/U5-225U/14''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Black/3R
Kód: 21SX0080CK2Podrobný popis
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) *certifikace TCO 10.0 *certifikace ENERGY STAR® 9.0 *armádní standard MIL-STD-810H
Operační systém: Windows 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: Intel Core Ultra 5 225U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 1,5/4,8 GHz, E-core 1,3/3,8 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (až 12 TOPS)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SODIMM (2/1)
Maximální velikost paměti: 64GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Podpora úložiště: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) antireflexní IPS 300 nitů, 60Hz, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: kodek Senary SN6147, 2x 2W, Dolby Atmos®, Harman/Kardon, 2x mikrofon
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
USB porty: *1x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) *1x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), Always On *1x USB-C® (USB 20Gb/s/USB 3.2 Gen 2x2), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4 *1x USB-C® (Thunderbolt™ 4/USB4® 40Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 2.1
Další porty: *1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz *1x Ethernet (RJ-45) *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x bezpečnostní slot Kensington Nano (2,5x6mm)
TPM 2.0: discrete TPM 2.0 Enabled
Baterie: integrovaná 64Wh
Napájení: 65W USB-C
Barva: černá
Materiál: hliník
Rozměry: 313x220,3x19,7mm
Hmotnost od: 1,34kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E14_Gen_7_Intel?M=21SX0080CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1992718444101 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,34 |
| Farba: | Černá |
| Model: | E14 Gen 7 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 15,25 |
| Šírka (mm): | 313 |
| Hĺbka (mm): | 220,3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
