LENOVO ThinkPad E/E16 Gen 3 (AMD)/R7-250/16''/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11H/Black/3R On-Site
Kód: 21ST004ACK2Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (AMD)
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 2x 16GB SODIMM DDR5-5600
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů Antireflexní, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon™ 780M Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: Ano, Touch Style, Match-on-Chip, Intergrovaný na Power Button
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3
USB: *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), vždy zapnuto *1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4 *1x USB-C® (USB4® 40Gbps), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4a
Další konektory: *1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz *1x sluchátka / mikrofon kombinovaný port (3.5mm) *1x Ethernet (RJ-45)
Baterie: 64Wh
Napájení:65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá
Rozměry: 356 x 249 x 10.1/17.05
Hmotnost: Od 1,71kg
Záruka: 3 roky On-site
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_AMD?M=21ST004ACK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1992718444271 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,71 |
| Farba: | Černá |
| Model: | E16 Gen 3 (AMD) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,05 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 249 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R7-250 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025040139 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
