LENOVO ThinkPad L/L16 Gen 2 (Intel)/U5 225U/16''/WUXGA/16GB/512GB/4C-iGPU/W11P/Black/3R
Kód: 21SA002MCK3Podrobný popis
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: Intel Core Ultra 5 255U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 2.0/5,2 GHz, E-core 1,7/4,2 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nitů Antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: kodek Senary SN6147, Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizováno s Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole
Web kamera: 5,0MP + IR diskrétní s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad + trackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Konektory USB: * 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) * 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), jeden vždy zapnutý * 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 2.1
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45 * 1x Čtečka čipových karet
Zabezpečení: Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled, Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm, IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Baterie: Integrovaná 57Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: černá (Black)
Materiál: PC-ABS
Rozměry (ŠxHxV): 357,2 x 253,4 x 19,67 mm
Hmotnost: cca 1,79 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L16_Gen_2_Intel?M=21SA001JCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1981587222161 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad L |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,79 |
| Farba: | Černá |
| Model: | L16 Gen 2 (Intel) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 19,67 |
| Šírka (mm): | 357,2 |
| Hĺbka (mm): | 253,4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050160 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
