LENOVO ThinkPad P/P16 Gen 3/U7-255HX/16''/WUXGA/32GB/1TB/RTX 1000/W11P/Black/3R
Kód: 21RQ0004CK2Podrobný popis
Lenovo ThinkPad P16 Gen 3
Operační systém: ,Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor:  ,Intel® Core Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.2GHz, 30MB
NPU: ,13 TOPS
Paměť: ,2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Počet slotů (celkem/volných): ,4 / 2
Pevný disk: ,1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: ,2
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,SD Express 8.0 Card Reader
Displej: ,16'' WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light
Grafická karta:  ,NVIDIA® RTX PRO 1000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 Laptop GPU
Audio: ,SoundWire®, Cirrus Logic® CS42L43 codec
Webkamera: ,5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP
Polohovací zařízení: ,TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstu: ,Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button
Síť: ,2.5GbE RJ-45
Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4
Porty: , *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *2x Thunderbolt™ 5, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 180W input / 15W output *1x Thunderbolt™ 4, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 180W input / 15W output *1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) *1x SD Express 8.0 card reader
TPM 2.0: ,Ano
Baterie: ,99,9Wh
Napájení: ,180W USB-C® GaN (3-pin)
Barva: ,Černá
Materiál: ,Hliník
Rozměry: ,362 x 252 x 15.8 / 20.9-29,8mm
Hmotnost: ,Od 2,54kg
Záruka: ,3 roky
Odkaz na stránku výrobce: ,https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_P16_Gen_3?M=21RQ0004CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1992716829821 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad P |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 192 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,54 |
| Farba: | Černá |
| Model: | P16 Gen 3 (Intel) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 3 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 20,9 |
| Šírka (mm): | 362 |
| Hĺbka (mm): | 252 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-255HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025100187 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
