LENOVO ThinkPad T1g/Gen 8/U9-285H/16''/4K/64GB/2TB/RTX 5070/W11P/Black/3R NBD
Kód: 21TD0005CKPodrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad T1g Gen 8
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H, 16 jader (6P + 8E + 2LPE, P-core 2,9/5,4GHz, E-Core 2,7/4,5GHz, LPE-Core 1,0/2,5GHz) / 16 vláken, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB Intel Smart Cache
Paměť: 1x 64GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Maximální velikost: 64 GB
Pevný disk:2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: Až dva performance SSD disky M.2 2280 Gen 5, až 8 TB, každý s kapacitou 4 TB
Optická mechanika: ne
Displej:16'' WUXGA (3840x2400) IPS 800 nitů, antireflexní, 100% DCI-P3, 60Hz, DisplayHDR 400, Dolby Vision, Eyesafe, TÜV Low Blue Light
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7 Laptop GPU
Polohovací zařízení: Haptic TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4, vPro®
WWAN: WWAN nepodporuje
USB: *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *2x Thunderbolt™ 5, with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1, 140W input / 15W output *1x Thunderbolt™ 4, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 140W input / 15W output
Další konektory: *1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz *1x Sluchátka / mikrofon kombo jack (3.5mm) *1x SD Express 7.0 card reader
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 90 Wh
Napájení: 140W USB-C GaN (3-pin)
Barva: Černá
Materiál: hliník
Rozměry: 354,3 × 241,0 × 9,9 / 15,8 mm (front/rear)
Hmotnost: od 1,84 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_T1g_Gen_8?M=21TD0005CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199272091066 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad T1g |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,84 |
| Farba: | Černá |
| Model: | Gen 8 |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2400 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 140 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (1x 64GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 15,8 |
| Šírka (mm): | 354,3 |
| Hĺbka (mm): | 241 |
| Rozmery pamäte: | LPCAMM2 |
| Presný model CPU: | U9-285H |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 800 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
