LENOVO ThinkPad X/ThinkPad X1 Carbon G13/Intel U7 258V/14''/2880x1800/32GB/2TB/Intel int/W11P/Black/3
Kód: 21NS004TCK2Podrobný popis
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13
Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 32GB integrovaná LPDDR5x-8533, MoP Memory
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 32GB LPDDR5x-8533
Pevný disk: 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 5.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14'' 2,8K (2880x1800) OLED displej, 500 nitů, antireflexní úprava / ochrana proti rozmazání, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision®
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: kodek Realtek® ALC713, Stereofonní reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®, mikrofon 2x, 360°
Web kamera: FHD 1080p + diskrétní IR s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4)
WWAN: Quectel RM520N-GL, 5G sub-6 GHz, s integrovanou eSIM kartou
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x slot pro kartu Nano-SIM (volitelně)
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Diskrétní TPM 2.0 povolen, Bezpečnostní slot Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 57 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Barva: Černá (Black)
Materiál: Carbon Fiber (nahoře), hliník (dole)
Rozměry(ŠxHxV): 312,80 x 214,75 x 8,08/14,37 mm
Hmotnost: cca 0,986 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X1_Carbon_Gen_13?M=21NS004TCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 1981564998991 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad X1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | 5G |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Karbon a hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,986 |
| Farba: | Černá |
| Model: | Carbon Gen 13 |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 14,37 |
| Šírka (mm): | 312,80 |
| Hĺbka (mm): | 214,75 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-258V |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1024120015 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
