NEKOPARA Vol. 3 (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4451Podrobný popis
Patisserie "La Soleil", run by Kashou Minaduki, is flourishing thanks to the help of two catgirls: Maple, full of pride and a little on the haughty side, and Cinnamon, an impulsive daydreamer.
These two are especially close among the rest of the sisters. One day, Maple encounters something that shakes her belief in attaining her dream. Cinnamon, unwilling to see Maple suffer, wishes to help her in any way possible... but she can't figure out how. This story is a heartwarming cat comedy about their ambitions and the bonds between family members... with a little ecchi on the side, too.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 5619491102633 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Sekai Project |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | Hra obsahuje nahotu, sexuálne chovanie alebo narážky |
| Procesor (minimálny): | 1.8 GHz Pentium 4 |
| Grafika (minimálna): | DirectX Version 9.0c |
| Pamäť (minimálna): | 1 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 3 GB |
| Systém (minimálny): | Windows Vista |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
