NEKOPARA Vol. 4 (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4452Podrobný popis
Despite the popularity of Kashou Minaduki's patisserie, "La Soleil", his father continues to disapprove of it.Seeing how troubled Kashou was, Shigure offers up a suggestion as a change of pace.A hot springs trip with Chocola, Vanilla and the other catpanions.
p>With Azuki and Coconut's encouragement, Kashou is determined to confront his father while Maple and Cinnamon suggest a trip to Franceto seek advice from the teacher who taught him his craft.But why is Shigure also tagging along!?
An encounter with a new catgirl in France... This story is a heartwarming cat comedy about the growth Kashou experiencesthrough his catpanions and the bonds with them and his family... with a little ecchi on the side, too.
Key Features
- Beautiful artwork and designs from creator, Sayori
- Opening song, "SWEETxSWEET" sung by KOTOKO
- Animated characters sprites bring the characters to life
- Full Japanese voice acting (except for protagonist)
- English, Traditional Chinese, Japanese text options
- CG Gallery Mode
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6226258247866 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Sekai Project |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.0 GHz and above |
| Grafika (minimálna): | Full HD 1080p 1920x1080 and above, full color support VRAM above 128MB |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 8 or higher |
| Procesor (odporúčaný): | 2.66 GHz and above |
| Grafika (odporúčané): | Full HD 1080p 1920x1080 and above, full color support VRAM above 256MB |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 6 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 8 or higher |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
