OlliOlli World Expansion Pass DLC (PC) Steam Key
Kód: 96BW3DMNC-7/4529Podrobný popis
Warning! This DLC requires the base game OlliOlli World on Steam in order to play.
OlliOlli World is a bold new skateboarding action-platformer that’s bursting with personality. Flip and flow through the vivid and vibrant world of Radlandia, meeting colorful characters as you grind, trick, and air your way to discover the mystical skate gods on your quest for Gnarvana.
Expansion Pass includes:
- First story expansion "Void Riders" containing an entirely new biome, levels, characters, gameplay and customization unlocks. Coming Summer 2022.
- Second story expansion containing an entirely new biome, levels, characters, gameplay and customization unlocks. Coming by Fall 2022.
- "Close Encounter Skate Deck”
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 6695611593948 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.5GHz dual core processor or higher |
| Grafika (minimálna): | Intel HD 530, GeForce GT 430 or Radeon HD 5570 (DirectX 10.1 / Shader Model 4.1 support required) |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 6 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 10 64-bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
