PS4 LEGO Harry Potter Collection

Kód: 1076407
€17,83 €14,86 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra na konzolu – krabicová verzia, žáner: akčný a detský - kolekcia všetkých Lego Harry Potter hier v zlepšenej grafike pre Playstation 4

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto kompilácia spája kreatívne zručnosti LEGO a rozľahlý svet Harryho Pottera, so vzrušujúcim dobrodružstvom plným kúzlenia, výroby elixírov, riešenia hádaniek, lekcií, duelov a omnoho viac vecí, ktoré si môžu užiť mladí aj starí. Hráči si môžu užiť kompletné dobrodružstvo LEGO Harry Potter, v ktorom nájdete obsah zo siedmych kníh a ôsmich filmov, všetko s vylepšenou grafikou, prostredím, osvetlením a vizuálnymi efektmi, spolu s tým prichádzajú aj dva stiahnuteľné balíčky (DLC). Fanúšikovia neustále sa rozvíjajúceho sveta kúzlenia J. K. Rowlingovej budú zaiste potešení, hra LEGO Harry Potter Collection slúži ako perfektný darček pre všetkých fanúšikov série.



  • LEGO Harry Potter: Years 1-4 je založená na prvých 4 knihách a filmoch série (Harry Potter a Kameň mudrcov, Harry Potter a Tajomná komnata, Harry Potter a Väzeň z Azkabanu a Harry Potter a Ohnivá čaša) a umožňuje hráčom si užiť prvé 4 roky kúzelnej zábavy v LEGO prevedení.
  • LEGO Harry Potter: Years 5-7 prevedie hráčov poslednými 3 knihami a 4 filmami (Harry Potter a Fénixov rád, Harry Potter a Polovičný princ a Harry Potter a Dary smrti) a hráči dokončia príbeh slávneho čarodejníka a budú bojovať s Lordom Voldemortom pri ultimátnom boji dobra a zla.
  • DLC balenie postáv na disku obsahuje 10 postáv - Richard Chrabromil, Harry (vianočný bál), Brigita Bifľomorová, Lockhart (kazajka), Luna (levia hlava), Duch Zloduch, Hermiona (ružové šaty), Ron Weasley (morbídny), Brunhilda Bytrohlavová a Salazar Slizolin.
  • DLC balenie kúziel na disku obsahuje 5 kúziel - Cantis, Densaugeo, Ducklifors, Melofors a Tentaclifors.

Lego Harry Potter Collection
Znovu zaži obľúbené okamihy zo série Harry Potter.
Lego Harry Potter Collection
Tentokrát rozprávané s nenapodobiteľným kúzlom a zmyslom pre humor sveta LEGO.
Lego Harry Potter Collection

LEGO spracovanie je čarovné

Vydaj sa s Harrym, Hermionou a Ronom späť do Rokfortskej školy čarov a kúziel a vrhni sa za dobrodružstvom, ktoré sa odohrávalo v siedmich knihách a dvoch hrách. Od prvého spoločného stretnutia v rokfortskej jedálni až po porážku najväčších nepriateľov.

Lego Harry Potter Collection

Vylepšená hrateľnosť aj vizuálna stránka hry

LEGO Harry Potter Collection spája novo prepracované verzie klasických titulov pre PS3 LEGO Harry Potter: Years 1-4 a LEGO Harry Potter: Years 5-7 do jediného balíčka, ktorý navyše obsahuje aj DLC Character Pack a Spell Pack.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Dátum vydania hry: 21.10.2016
Digitální platforma: bez online platformy
Herný žáner: Dobrodružné
Typ distribúcie: krabicová
PlayStation MOVE: Nie
Rok vydania: 2016
Virtuálna realita pre PStation: Nie
Kinect pre XBox 360: Nie
PEGI: 7
Kinect pre XBox One: Nie
Herné prevedenie: Áno
Lokalizácia hry: anglická verzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: