PS4 Ratchet & Clank HITS

Kód: 1076129
€16,31 €13,59 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra na konzolu – krabicová verzia, žáner: akčný, na online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus – Spoznajte ako sa zrodila legendárna dvojica Ratchet a Clank. Ako posledný chlpatý Lombax našiel malého robotíka a podľa čoho ho pomenoval? Ide o nové prepracovanie prvého dielu série, ktoré ponúkne úplne novú grafiku, herné prvky z posledných dielov a celý rad nových úrovní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zahrajte si hru vytvorenú podľa rovnomerného filmu, vytvoreného podľa rovnomernej hry! Vyvinutá spolu s CG-animovaným filmom označuje hra Ratchet & Clank debut najväčších mezigalaktických hrdinov, Ratcheta a Clanka, na konzole PlayStation 4 a začiatok ich boja za zachránu galaxie Solana pred zlým Chairmanom Drekom.

Ratchet & Clank je nová hra s prvkami pôvodného Ratchet & Clank a prináša viac ako hodinu nových videí (vrátane záberov z filmu) v živom rozlíšení 1080p, nové lokality, zbrane, bossov a ďalšie. Pripojte sa k Ratchetovi, Clankovi, kapitánovi Qwarkovi a novým priateľom na ich intergalaktickom dobrodružstve a zažite (opäť) začiatok epického priateľstva na konzole PlayStation 4.Hra Ratchet & Clank prináša hlbší pohľad na príbehy pôvodu postáv a vylepšuje pôvodnú hrateľnosť, predstavuje nové planéty, nové súboje s bossmi, letové sekvencie a ďalšie. To všetko vďaka využitiu výkonu konzoly PlayStation 4.
Ratchet & Clank prichádza spolu s rovnomenným animovaným filmom.
Vystrájajte v galaxii Solana s obľúbenými postavami Ratchetom, Clankom, kapitánom Qwarkom a zlým Chairmanom Drekom, rovnako ako mnohými úplne novými postavami v sérii.
Hra kombinuje známu plošinovú adventúrnu hrateľnosť a humor, ktorým je séria známa s novými planétami, hrateľnosťou, bossmi a zbraňami. Od úplne nového Pixelizéru, ktorý transformuje nepriateľov na výbušné 8-bitové pixely, po tie obľúbené, ako je tanečnú party vyvolávajúci Groovitron a premúdrelý robotický bodyguard Mr. Zurkon, arzenál Ratcheta a Clanka nebol ešte nikdy lepší.


Ratchet and Clank - PS4
Preskúmavajte rôznorodé planéty Solana Galaxie z pohľadu tretej osoby. Stretnite znovu všetkých známych hrdinov, ako sú Ratchet, Clank, kapitán Quark a super zloduch Cairman Drek. S touto hrou sa vrátite späť k samotným koreňom tohto príbehu. Tento diel zo slávnej série Ratchet a Clank je vlastne prvým dielom, ktorý bol prerobený zo všetkých predchádzajúcich, už vydaných, dielov. Avšak nejde len o remake, do hry boli pridané nové planéty, zloduchovia a misie. Hlavný hrdina môže využívať nové a ničivejšie zbrane. Príbeh sa odohráva v ďalších a ešte prepracovanejších lokáciách. Novo prepracované ovládanie vás vtiahne ešte hlbšie do herného prostredia. Zachráňte ohrozenú galaxiu a pomôžte svojim priateľom. Nechajte sa unášať na vlne dokonale spracovanej grafickej stránky hry. Unikátne animácie vás strhnú priamo do pútavého príbehu.

Kľúčové vlastnosti
Kompletne prepracované ovládanie
Pútavejšie grafické spracovanie
Nové lokácie na objavovanie
Ďalšie zábavné misie na plnenie
Využitie nových a ničivejších zbraní
Porazte zloduchov a zachráňte galaxiu

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Digitální platforma: bez online platformy
Herný žáner: Dobrodružné
Typ distribúcie: krabicová
PlayStation MOVE: Nie
Virtuálna realita kompatibilné: Nie
Virtuálna realita pre PStation: Nie
Kinect pre XBox One: Nie
Herné prevedenie: Áno
Kinect pre XBox 360: Nie
PEGI: 7
Lokalizácia hry: anglická verzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: