PS4 Red Dead Redemption 2

Kód: 92168345
€46,69 €38,91 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra na konzolu – krabicová verzia, žáner: akčný, na online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus – Amerika, 1899. Koniec éry divokého západu sa začal a muži zákona lovia posledné zostávajúce gangy banditov. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití. Red Dead Redemption 2 od tvorcov Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický príbeh o živote v Amerike za úsvitu modernej doby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra od tvorcov Grand Theft Auto 5 a Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 je epický príbeh o živote v neúprosnom srdci Ameriky. Obrovský atmosférický svet taktiež poskytne základy pre úplne nové zážitky v multiplayerovom režime.

Znovu vitajte vo svete, v ktorom sa nezákonné hazardné hry, prestrelky a pitie stávajú životným štýlom. Pokračovanie vysoko populárneho otvoreného sveta v štýle akcie divokého západu, ktoré bude zaručene väčšie, odvážnejšie a omnoho realistickejšie.

Amerika, píše sa rok 1899. Začal sa koniec éry divokého západu a muži zákona lovia posledných členov gangov. Tí ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití.

Po zlom zvrate vlámačky vo westernovom mestečku Blackwater, sú Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde donútení k úniku. V pätách sú im federáni agenti a najlepší lovci odmien v krajine, aby gang prežil je donútený lúpiť, kradnúť a prebojovať sa drsným vnútrozemím Ameriky. Kôli nezhodám v gangu hrozí jeho rozpadnutie, Arthur sa musí rozhodnúť medzi vlastnými ideálmi a vernosťou ku gangu, ktorý ho vychoval.Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Dátum vydania hry: 26.10.2018
Digitální platforma: bez online platformy
Herný žáner: Akčné
Typ distribúcie: krabicová
Kinect pre XBox One: Nie
Herné prevedenie: Áno
Kinect pre XBox 360: Nie
PEGI: 18
Virtuálna realita pre PStation: Nie
PlayStation MOVE: Nie
Virtuálna realita kompatibilné: Nie
Rok vydania: 2018
Lokalizácia hry: anglická verzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: