Samsung Galaxy Fit3/40mm/Silver/Šport Band/Silver
Kód: SM-R390NZSAEUEPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hodinky a náramky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8806095362168 |
| BlueTooth: | Áno |
| Farba remienka: | Stříbrná |
| Farba tela: | Stříbrná |
| Kapacita batérie (mAh): | 208 |
| Šport a zdravie kompatibilné: | Ano |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 512 MB nebo menší |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy Fit3 |
| Merané tepové frekvencie: | Měření TF ze zápěstí |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Určenie: | Unisex |
| Uhlopriečka displeja ["]: | 1,6 |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Materiál tela: | Hliník |
| Typ remienka: | Sportovní |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Výdrž batérie (bežné používanie): | 13 dní |
| Odolnosť: | IP68 |
| Ovládání: | Dotykové |
| Tvar ciferníku: | Hranatý |
| Rozlíšenie displeja: | 256x402 |
| Notifikace z telefonu: | Email, Hovor, SMS, Sociální sítě |
| Ovládání telefonu: | Ano |
| Vyměnitelný náramek: | Ano |
| Výdrž (bežné použ.) - rozsah: | 11 - 15 dní |
| Akcelerometr: | Ano |
| Krokoměr: | Ano |
| Senzor okolitého osvetlenia: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Barometr: | Ano |
| Detekce pádu: | Ano |
| Měření EKG: | Ne |
| Monitoring spánku: | Ano |
| Saturace kyslíku v krvi: | Ano |
| Výpočet kalorií: | Ano |
| Měření vzdálenosti: | Ano |
| Měření tempa: | Ano |
| Běh: | Ano |
| Chůze: | Ano |
| Plavání: | Ano |
| Cyklistika: | Ano |
| Fitness: | Ano |
| Turistika: | Ano |
| Tenis: | Ano |
| Velikost pouzdra: | 40mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
