Simon the Sorcerer Origins (PC) Steam Key
Kód: 10000512983004Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000512983004 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Leonardo Interactive |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2,5 GHz |
| Grafika (minimálna): | Intel HD Graphics 4400 (1GB) |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 5 GB available space |
| Systém (minimálny): | Ubuntu 24.x or later |
| Iné (minimálne): | tested on Ubuntu 24.x and Manjaro |
| Procesor (odporúčaný): | 3 GHz |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA GeForce GTX series + |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 5 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Ubuntu 24.x or later |
| Other (recommended): | tested on Ubuntu 24.x and Manjaro |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
