Table Manners: The Physics-Based Dating Game (PC) Steam Key
Kód: 10000193325003Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000193325003 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Curve Digital |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel i5-760 (4*2800) or equivalent |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 460 (1024 MB) or equivalent |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7/8.1/10 x64 |
| Iné (minimálne): | soundCard: N/A, directx: Version 11 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel Core i7-6700 or equivalent |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA Geforce 1060 or equivalent |
| Pamäť (odporúčané): | 8 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 2 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7/8/10 x64 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
