The Innsmouth Case (PC) Steam Key
Kód: 10000339016002Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000339016002 |
| Digitální platforma: | Steam |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Assemble Entertainment |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 2.4ghz Intel Core 2 Duo or equivalent |
| Grafika (minimálna): | Nvidia 260 GTS or Radeon HD 4850 - 512 MB of VRAM or equivalent |
| Pamäť (minimálna): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 1 GB available space |
| Systém (minimálny): | Windows 7/8/8.1/XP/Vista (32 or 64 bit) |
| Procesor (odporúčaný): | 2.66GHz Intel Core i7 |
| Grafika (odporúčané): | Nvidia 460 GTX / Radeon 5770 - 1 GB of VRAM or equivalent |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 1 GB available space |
| Systém (odporúčané): | Windows 7/8/8.1 (64bit) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
